ЭКСПО - 2017 Халықаралық мамандандырылған көрмесін өткізуге Астана қаласының қатысуын дайындау мәселелері жөнінде ұйымдастыру комитетін құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 19-ө Өкімі
ЭКСПО - 2017 Халықаралық мамандандырылған көрмесін (бұдан әрі - көрме) өткізу құқығына Астана қаласының қатысуына арналған Халықаралық Керме Бюросына өтінім дайындау мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған көрмені өткізуге Астана қаласының қатысуын дайындау мәселелері жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Ұйымдастыру комитеті жұмысты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеев 2009 жылы 13 қарашада бекіткен көрмені өткізуге Астана қаласының өтінімін жылжыту жөніндегі 2010-2012 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарына сәйкес жүргізсін.
3. Ұйымдастыру комитетінің мәжілістері қажеттілігіне қарай, бірақ тоқсанына кемінде бір рет өткізілсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 8 ақпандағы
№ 19-өкімімен
бекітілген
РҚАО-ның ескертпесі!
Құрамға өзгерту енгізу көзделген - ҚР Үкіметінің 2010.06.18 № 612 Қаулысымен (жариялануға жатпайды).
ЭКСПО - 2017 Халықаралық мамандандырылған көрмесін өткізуге
Астана қаласының қатысуын дайындау мәселелері жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚРҮкіметінің 2011.06.24 № 705, 2012.03.26 N 353 Қаулыларымен.
Келімбетов               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Қайрат Нематұлы            орынбасары, төраға
Жошыбаев                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы          министрлігінің жауапты хатшысы,
төрағаның орынбасары
Тасмағамбетов            - Астана қаласының әкімі,
Иманғали Нұрғалиұлы        төрағаның орынбасары
Қазыбаев                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Айдар Қалымтайұлы          және сауда министрлігі Сауда комитетінің
төрағасы, хатшы
Сағынтаев                - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Бақытжан Әбдірұлы          даму және сауда министрі
Орынханов                - Қазақстан Республикасының Білім және
Мұрат Қадесұлы             ғылым вице-министрі
Жақсылықов               - Қазақстан Республикасының Индустрия
Тимур Мекешұлы             және сауда вице-министрі
Кәкен                    - Қазақстан Республикасы Туризм және
Қарлығаш Ғазизқызы         спорт министрлігінің Туризм
индустриясы комитетінің төрайымы
Бөкенбаев                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жақып Құттыбекұлы          жаңа технологиялар министрлігінің
Электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі
департаментінің директоры
Байбеков                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мырзақасым Ниязбекұлы      бюджеттік жоспарлау министрлігі Экономика
салаларын дамыту департаментінің директоры
Қожағапанов              - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Ерлан Тоқтарханұлы
Құзғанова                - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Салтанат Диасқызы          даму және сауда министрлігі Сауда
комитеті сыртқы сауда басқармасының
бастығы
Жүнісов                  - Астана қаласы Сәулет және қала
Сәрсенбек Ендібайұлы       құрылысы басқармасының бастығы
Тәйталиев                - «Астана қаласы бас жоспарының
Бақтыбай Халықұлы          ғылыми-зерттеу жобалау институты»
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
директорының орынбасары
Жданова                  - Қазақстан Республикасының
Татьяна Викторовна         Сауда-өнеркәсіп палатасының
вице-президенті (келісім бойынша)
Син                      - "J&G Consultoria de Ferias S.L.
Валерий Секкиевич          Kazakhstan" компаниясының бас директоры
(келісім бойынша)
Корреас Санчес           - "J&G Consultoria de Ferias S.L."
Хуан Крузо                 компаниясының бас консультанты (келісім
бойынша)

О создании организационного комитета по вопросам подготовки участия города Астаны в проведении Международной специализированной выставки ЭКСПО - 2017
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 февраля 2010 года № 19-р
В целях подготовки заявки в Международное Бюро Выставок на участие города Астаны на право проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 (далее - выставка):
1. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по вопросам подготовки участия города Астаны в проведении выставки.
2. Организационному комитету проводить работы согласно Плану мероприятий по продвижению заявки города Астаны на проведение выставки на 2010 - 2012 годы, утвержденному Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеевым У.Е. 13 ноября 2009 года.
3. Заседания организационного комитета проводить по мере необходимости, но не реже одного раза в квартал.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 февраля 2010 года № 19-р
Примечание РЦПИ!
В состав предусмотрены изменения постановлением Правительства РК от 18.06.2010 № 612 (не подлежит опубликованию).
Состав
организационного комитета по вопросам подготовки участия
города Астаны в проведении
Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 24.06.2011 № 705; от 26.03.2012 № 353.
Келимбетов                  - Заместитель Премьер-Министра
Кайрат Нематович              Республики Казахстан, председатель
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан,
заместитель председателя
Тасмагамбетов               - аким города Астаны, заместитель
Имангали Нургалиевич          председателя
Казыбаев                    - председатель Комитета торговли
Айдар Калымтаевич             Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Сагинтаев                   - Министр экономического развития и
Бакытжан Абдирович            торговли Республики Казахстан
Орунханов                   - вице-министр образования и науки
Мурат Кадесович               Республики Казахстан
Жаксылыков                  - вице-министр индустрии и торговли
Тимур Мекешевич               Республики Казахстан
Какен                       - председатель Комитета индустрии туризма
Карлыгаш Газизовна            Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Бокенбаев                   - директор Департамента электроэнергетики
Жакып Куттыбекович            и угольной промышленности Министерства
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
Байбеков                    - директор Департамента развития отраслей
Мырзакасым Ниязбекович        экономики Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Кожагапанов                 - заместитель акима города Астаны
Ерлан Тохтарханович
Кузганова                   - начальник управления внешней торговли
Салтанат Диасовна             Комитета торговли Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан
Жунусов                     - начальник управления архитектуры и
Сарсенбек Ендибаевич          градостроительства города Астаны
Тайталиев                   - заместитель директора Государственного
Бахтыбай Халыкович            коммунального предприятия
"Научно-исследовательский проектный
институт генерального плана города
Астаны"
Жданова                     - вице-президент Торгово-промышленной
Татьяна Викторовна            палаты Республики Казахстан
(по согласованию)
Син                         - генеральный директор компании
Валерий Секкиевич             "J&G Consultoria de Ferias S.L.
Kazakhstan" (по согласованию)
Корреас Санчес              - генеральный консультант компании
Хуан Круз                     "J&G Consultoria de Ferias S.L."
(по согласованию)