Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларын қалыптастыру үдерісінің тиімділігі мен олардың орындалуын бақылау мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 2 наурыздағы N 40-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларын қалыптастыру үдерісінің тиімділігі мен олардың орындалуын бақылау мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әбдірахымов               - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ғабидолла Рахметоллаұлы     Министрі Кеңсесінің Басшысы, жетекші
Жақыпов                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Мірболат Хабиұлы            Әкімшілігі Жалпы бөлімінің меңгерушісі,
жетекшінің орынбасары (келісім бойынша)
Ыбыраев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Азамат Болатұлы             Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Тұрлыбекқызы Салтанат     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің Кеңсесі Бақылау және
құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің
меңгерушісі, хатшы
Егізбаев                  - Қазақстан Республикасының Президенті
Серік Рахметоллаұлы         Әкімшілігінің Мемлекеттік бақылау және
аумақтық-ұйымдастыру жұмысы бөлімі
меңгерушісінің орынбасары (келісім
бойынша)
Аман                      - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Евгений Иосифович           министрлігінің жауапты хатшысы
Бекетаев                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы           вице-министрі
Дүйсенова                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Тамара Босымбекқызы         әлеуметтік қорғау министрлігінің жауапты
хатшысы
Жошыбаев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы           министрлігінің жауапты хатшысы
Қасымбек                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Жеңіс Махмудұлы             коммуникация министрлігінің жауапты
хатшысы
Квятковкий                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Эдуард Олегович             сауда министрлігінің жауапты хатшысы
Конопляный                - Қазақстан Республикасы Табиғи
Александр Александрович     монополияларды реттеу агенттігінің
жауапты хатшысы
Коржова                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Наталья Артемовна           министрлігінің жауапты хатшысы
Қуанғанов                 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Фархад Шаймұратұлы          министрлігінің жауапты хатшысы
Құрманғалиева             - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Жанна Дулатқызы             ақпарат министрлігінің жауапты хатшысы
Маханбетәжиев             - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Батыр Әпенұлы               және байланыс агенттігінің жауапты
хатшысы
Сафинов                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Қанатбек Бейсенбекұлы       минералдық ресурстар министрлігінің
жауапты хатшысы
Шәженова                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дина Мэлсқызы               бюджеттік жоспарлау министрлігінің
жауапты хатшысы
Шоқаманов                 - Қазақстан Республикасы Статистика
Юрий Камирұлы               агенттігінің жауапты хатшысы
Шәмшиев                   - Қазақстан Республикасы Бас
Жұмабай Ахмедиярұлы         прокуратурасының аппарат басшысы (келісім
бойынша)
Жәкенов                   - Қазақстан Республикасының
Асқар Серікжанұлы           Премьер-Министрі Кеңсесінің Заң бөлімі
меңгерушісінің орынбасары

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам эффективности процесса формирования и контроля за исполнением актов и поручений Президента Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 40-р
В целях выработки предложений по вопросам эффективности процесса формирования и контроля за исполнением актов и поручений Президента Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Абдрахимов                  - Руководитель Канцелярии Премьер-
Габидулла Рахматуллаевич      Министра Республики Казахстан,
руководитель
Жакыпов                     - заведующий Общим отделом Администрации
Мирболат Хабиевич             Президента Республики Казахстан,
заместитель руководителя
(по согласованию)
Ибраев                      - заместитель Руководителя Канцелярии
Азамат Болатович              Премьер-Министра Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Турлыбеккызы                - заведующий Отделом контроля и
Салтанат                      документационного обеспечения
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан, секретарь
Егизбаев                    - заместитель заведующего Отделом
Серик Рахметоллаулы           государственного контроля и
организационно-территориальной работы
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Аман                        - ответственный секретарь Министерства
Егений Иосифович              сельского хозяйства Республики
Казахстан
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович            Казахстан
Дуйсенова                   - ответственный секретарь Министерства
Тамара Босымбековна           труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан
Касымбек                    - ответственный секретарь Министерства
Женис Махмудович              транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Квятковкий                  - ответственный секретарь Министерства
Эдуард Олегович               индустрии и торговли Республики
Казахстан
Конопляный                  - ответственный секретарь Агентства
Александр Александрович       Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Коржова                     - ответственный секретарь Министерства
Наталья Артемовна             финансов Республики Казахстан
Куанганов                   - ответственный секретарь Министерства
Фархад Шаймуратович           образования и науки Республики
Казахстан
Курмангалиева               - ответственный секретарь Министерства
Жанна Дулатовна               культуры и информации Республики
Казахстан
Маханбетажиев               - ответственный секретарь Агентства
Батыр Апенович                Республики Казахстан по информатизации
и связи
Сафинов                     - ответственный секретарь Министерства
Канатбек Бейсенбекович        энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Шаженова                    - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна                 экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Шокаманов                   - ответственный секретарь Агентства
Юрий Камирович                Республики Казахстан по статистике
Шамшиев                     - руководитель аппарата Генеральной
Жумабай Ахмедиярович          прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Жакенов                     - заместитель заведующего Юридическим
Аскар Серикжанович            отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан.

2. Жұмыс тобы:
Мемлекет басшысының актілерін дайындау, келісу, қол қоюға ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің нормативтік құқықтық жарлықтарына мониторинг жүргізу және Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының орындалуын бақылау мәселелері жөніндегі барлық нормативтік құқықтық базаны тексеруді жүргізсін;
2010 жылғы 1 сәуірге дейін Мемлекет басшысының тиісті жарлығының жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы Ғ.Р. Әбдірахымовқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов

2. Рабочей группе:
провести ревизию всей нормативной правовой базы по вопросам подготовки, согласования, представления на подпись актов Главе государства, проведения мониторинга нормативных правовых указов Президента Республики Казахстан и контроля за исполнением актов и поручений Президента Республики Казахстан;
до 1 апреля 2010 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Администрацию Президента Республики Казахстан соответствующий проект указа Главы государства.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Абдрахимова Г.Р.
Премьер-Министр                            К.Масимов