Бүкіләлемдік рухани мәдениет форумын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 52-ө Өкімі
Бүкіләлемдік рухани мәдениет форумын (бұдан әрі - форум) сапалы дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Форумды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 15 сәуірдегі
№ 52-ө өкімімен
бекітілген
Бүкіләлемдік рухани мәдениет форумын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Шөкеев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы          бірінші орынбасары, төраға
Қуанышев                - Қазақстан Республикасы Президенті
Жапсарбай Ілиясұлы        Әкімшілігінің Ішкі саясат бөлімі
меңгерушісінің орынбасары, төрағаның
орынбасары (келісім бойынша)
Мұхамеджанов            - Қазақстан Республикасының Парламенті
Төлеген Мұхамеджанұлы     Сенатының депутаты, төрағаның орынбасары
(келісім бойынша)
Есмақанова              - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
Анар Зекенқызы            Мәдениет комитеті төрағасының орынбасары,
хатшы
Тоғжанов                - Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының
Ералы Лұқпанұлы           орынбасары, Қазақстан Республикасы
Президенті Әкімшілігінің Қазақстан халқы
Ассамблеясы хатшылығының меңгерушісі
(келісім бойынша)
Бөрібаев                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Асқар Исмайылұлы          вице-министрі
Дүйсенбаев              - Қазақстан Республикасының Көлік және
Еркін Сейдағалиұлы        коммуникация вице-министрі
Омаров                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Ермекұлы           министрінің орынбасары
Сарыбеков               - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Махметғали Нұрғалиұлы     вице-министрі
Шолпанқұлов             - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы        вице-министрі

Об утверждении состава Организационного комитета по подготовке и проведению Всемирного форума духовной культуры
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 52-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения Всемирного форума духовной культуры (далее - форум):
1. Утвердить прилагаемый состав Организационного комитета по подготовке и проведению форума.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 апреля 2010 года № 52-р
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению
Всемирного форума духовной культуры
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, председатель
Куанышев                    - заместитель заведующего Отделом
Жапсарбай Ильясович           внутренней политики Администрации
Президента Республики Казахстан,
заместитель председателя
(по согласованию)
Мухамеджанов                - депутат Сената Парламента Республики
Толеген Мухамеджанович        Казахстан, заместитель председателя
(по согласованию)
Есмаканова                  - заместитель председателя Комитета по
Анар Зекеновна                культуре Министерства культуры
Республики Казахстан, секретарь
Тугжанов                    - заместитель Председателя Ассамблеи
Ералы Лукпанович              народа Казахстана, заведующий
Секретариатом Ассамблеи народа
Казахстана Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Бурибаев                    - вице-министр культуры
Аскар Исмаилович              Республики Казахстан
Дюсембаев                   - вице-министр транспорта и
Еркын Сейдегалиевич           коммуникаций Республики Казахстан
Умаров                      - заместитель Министра иностранных
Кайрат Ермекович              дел Республики Казахстан
Сарыбеков                   - вице-министр образования и
Махметгали Нургалиевич        науки Республики Казахстан
Шолпанкулов                 - вице-министр финансов
Берик Шолпанкулович           Республики Казахстан