Қазақстандық азаматтардың шетелге білім алуға баруын реттеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 6 мамырдағы № 65-ө Өкімі
Қазақстандық азаматтардың шетелге білім алуға баруын реттеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ырсалиев              - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Серік Әзтайұлы          вице-министрі, жетекші
Бекетаев              - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Марат Бақытжанұлы       жауапты хатшысы, жетекшінің орынбасары
Төребекова            - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Зүлфия Темірханқызы     министрлігінің Дамыту стратегиясы
департаменті халықаралық бағдарламаларды іске
асыру басқармасының бастығы, хатшы
Жошыбаев              - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы       министрлігінің жауапты хатшысы
Шолпанқұлов           - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы      вице-министрі
Бишімбаев             - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қуандық Уәлиханұлы      даму және сауда вице-министрі
Қайырбекова           - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Салидат Зекенкызы       вице-министрі
Кулинич               - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің
Александр Васильевич    орынбасары
Жарасов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Жанат Абдоллаұлы        комитеті төрағасының орынбасары
Сартаев               - «Сырбар» Қазақстан Республикасы сыртқы
Исатай Бақтиярұлы       барлау қызметі директорының орынбасары
Досжан                - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
Ардақ Дүкенбайұлы       Дін істері комитетінің төрағасы
Ақбар                 - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Жәнібек Жұмабекұлы      Әлеуметтік-экономикалық саладағы заңдылықты
қадағалау департаментінің бөлім бастығы
2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 30 мамырға қарай Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстандық азаматтардың, шетелге білім алуға баруына байланысты тиісті нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу бойынша ұсыныстарды жетілдірсін және енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

О создании рабочей группы по регулированию выезда казахстанских граждан за рубеж для получения образования
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 мая 2010 года № 65-р
В целях урегулирования выезда казахстанских граждан за рубеж для получения образования:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ирсалиев                    - вице-министр образования и науки
Серик Азтаевич                Республики Казахстан, руководитель
Бекетаев                    - ответственный секретарь Министерства
Марат Бахытжанович            юстиции Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Торебекова                  - начальник управления реализации
Зульфия Темирхановна          международных программ Департамента
стратегии развития Министерства
образования и науки Республики
Казахстан, секретарь
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан
Шолпанкулов                 - вице-министр финансов Республики
Берик Шолпанкулович           Казахстан
Бишимбаев                   - вице-министр экономического развития
Куандык Валиханович           и торговли Республики Казахстан
Каирбекова                  - вице-министр здравоохранения
Салидат Зекеновна             Республики Казахстан
Кулинич                     - заместитель Министра внутренних дел
Александр Васильевич          Республики Казахстан
Джарасов                    - заместитель Председателя Комитета
Жанат Абдуллаевич             национальной безопасности Республики
Казахстан
Сартаев                     - заместитель директора Службы внешней
Исатай Бахтиярович            разведки Республики Казахстан "Сырбар"
Досжан                      - председатель Комитета по делам религий
Ардак Дукенбаевич             Министерства культуры Республики
Казахстан
Акбар                       - начальник отдела Департамента по
Жанибек Жумабекович           надзору за законностью в
социально-экономической сфере
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан.
2. Рабочей группе к 30 мая 2010 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению изменений и дополнений в соответствующие нормативные правовые акты по вопросам выезда казахстанских граждан за рубеж для получения образования.
3. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на Министерство образования и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов