Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы президенттерінің қатысуымен Өскемен қаласында өтетін Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының VII форумын дайындау және өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 14 маусымдағы № 83-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы президенттерінің қатысуымен Өскемен қаласында өтетін Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының VII форумын (бұдан әрі - форум) дайындау және өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                 - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы         Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, жетекші
Сүлейменов             - Қазақстан Республикасының
Тимур Мұратұлы           Экономикалық даму және сауда
вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Әбденов                - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Серік Сақбалдыұлы        бірінші орынбасары, жетекшінің
орынбасары
Кәкенова               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Ботагөз Нұршақызы        даму және сауда министрлігінің
Халықаралық қатынастар департаменті
директорының орынбасары, хатшы
Paу                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Альберт Павлович         және жаңа технологиялар бірінші
вице-министрі
Бектұров               - Қазақстан Республикасының Көлік
Азат Ғаббасұлы           және коммуникация вице-министрі
Бөрібаев               - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Асқар Исмайылұлы         вице-министрі
Дәленов                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы        вице-министрі
Қайырбекова            - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы        сақтау вице-министрі
Оразаев                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Әбілахатұлы        шаруашылығы вице-министрі
Оразов                 - Қазақстан Республикасының Байланыс
Нұрай Нұрғожаұлы         және ақпарат вице-министрі
Тұрмағамбетов          - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Мәжит Әбдіқалықұлы       ортаны қорғау вице-министрі
Әбішев                 - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен
Ислам Әлмаханұлы         қаласының әкімі
Жақсылықов             - Қазақстан Республикасы Индустрия
Тимур Мекешұлы           және жаңа технологиялар министрлігі
Инвестициялар комитетінің төрағасы
Қазыбаев               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Айдар Қалымтайұлы        даму және сауда министрлігі Сауда
комитетінің төрағасы
Нұхұлы                 - Қазақстан Республикасы Білім және
Алтынбек                 ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
төрағасының міндетін атқарушы
Дүйсебаев              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Сержан Дәмебайұлы        министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Қыпшақов               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Арғын Мықтыбайұлы        министрлігінің Салық комитеті
төрағасының орынбасары
Әбішева                - Қазақстан Республикасы Президенті
Құралай Қазтайқызы       Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімінің консультанты
(келісім бойынша)
Бақаев                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Әлібек Әсетұлы           даму және сауда министрлігі Халықаралық
қатынастар департаментінің директоры
Иманбаев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Болат Бәріұлы            жаңа технологиялар министрлігі
Халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Шалбаев                - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Айдар Есламбекұлы        министрлігінің Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы департаменті директорының
орынбасары
Қанапиянов             - Қазақстан Республикасы Мұнай және
Мейрам Ілиясұлы          газ министрлігінің Халықаралық
ынтымақтастық департаменті
директорының орынбасары
Алдаев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Наиль Файзрахманұлы      қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі
директорының орынбасары, Шекаралық
бақылау бас басқармасының бастығы
(келісім бойынша)
Жабағиев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Асқар Әлиасқарұлы        Қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі
Шекаралық бақылау бас басқармасы
бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Төлебаев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Жәнібек Қошқарұлы        Қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Бас
штабының бірінші басқармасы бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Ерғалиев               - Қазақстан Республикасы Әділет
Руслан Ескендірұлы       министрлігі Халықаралық құқық және
мемлекеттің мүліктік құқықтарын қорғау
департаменті халықаралық төрелік және
талап арыз жұмысы мәселелері
басқармасының бастығы
Жарылқанов             - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ержан Мыңсейітүлы        министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы департаментінің екінші
хатшысы
Ерғалиева              - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Гүлмира Сергейқызы       министрлігі Халықаралық ынтымақтастық
департаментінің бас сарапшысы
Нұрсейітов             - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Азамат Айтқалиұлы        акционерлік қоғамының Үкіметпен өзара
іс-қимыл жасасу жөніндегі
департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Мәмбеталин             - Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсіп
Серікжан Есенғосұлы      палатасының вице-президенті (келісім
бойынша).

О создании рабочей группы для выработки предложений по подготовке и проведению VII форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России в городе Усть-Каменогорске с участием президентов Республики Казахстан и Российской Федерации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июня 2010 года № 83-р
В целях выработки предложений по подготовке и проведению VII форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России в городе Усть-Каменогорске с участием президентов Республики Казахстан и Российской Федерации (далее - форум):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Сулейменов                  - вице-министр экономического развития и
Тимур Муратович               торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Абденов                     - первый заместитель акима Восточно-
Серик Сакбалдиевич            Казахстанской области, заместитель
руководителя
Какенова                    - заместитель директора Департамента
Ботагоз Нуршаевна             международных отношений Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Paу                         - первый вице-министр индустрии и
Альберт Павлович              новых технологий Республики Казахстан
Бектуров                    - вице-министр транспорта и
Азат Габбасович               коммуникаций Республики Казахстан
Бурибаев                    - вице-министр культуры
Аскар Исмаилович              Республики Казахстан
Даленов                     - вице-министр финансов
Руслан Ерболатович            Казахстан Республики
Каирбекова                  - вице-министр здравоохранения
Салидат Зекеновна             Республики Казахстан
Оразаев                     - вице-министр сельского хозяйства
Марат Аблахатович             Республики Казахстан
Оразов                      - вице-министр связи и информации
Нурай Нургожаевич             Республики Казахстан
Турмагамбетов               - вице-министр охраны окружающей
Мажит Абдыкаликович           среды Республики Казахстан
Абишев                      - аким города Усть-Каменогорска
Ислам Альмаханович            Восточно-Казахстанской области
Жаксылыков                  - председатель Комитета по инвестициям
Тимур Мекешович               Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Казыбаев                    - председатель Комитета торговли
Айдар Калымтаевич             Министерства экономического развития
и торговли Республики Казахстан
Нухулы                      - исполняющий обязанности председателя
Алтынбек                      Комитета науки Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Дуйсебаев                   - заместитель председателя Комитета
Сержан Дамебаевич             таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Кипшаков                    - заместитель председателя Налогового
Аргын Мыктыбаевич             комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Абишева                     - консультант Отдела социально-
Куралай Казтаевна             экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Бакаев                      - директор Департамента международных
Алибек Асетович               отношений Министерства экономического
развития и торговли Республики
Казахстан
Иманбаев                    - директор Департамента международного
Болат Бариевич                сотрудничества Министерства индустрии
и новых технологий Республики Казахстан
Шалбаев                     - заместитель директора Департамента
Айдар Есламбекович            Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Канапьянов                  - заместитель директора Департамента
Мейрам Ильясович              международного сотрудничества
Министерства нефти и газа
Республики Казахстан
Алдаев                      - начальник главного управления
Наиль Файзрахманович          пограничного контроля, заместитель
директора Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Жабагиев                    - заместитель начальника главного
Аскар Алиаскарович            управления пограничного контроля
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Толебаев                    - заместитель начальника первого
Жанибек Кошкарович            управления главного штаба Пограничной
службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Иргалиев                    - начальник управления по вопросам
Руслан Искандирович           международного арбитража и
претензионно-исковой работы
Департамента международного права
и защиты имущественных прав государства
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Жарылканов                  - второй секретарь Департамента
Ержан Мынсеитович             Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Ергалиева                   - главный эксперт Департамента
Гульмира Сергеевна            международного сотрудничества
Министерства нефти и газа Республики
Казахстан
Нурсеитов                   - директор Департамента по
Азамат Айткалиевич            взаимодействию с Правительством
акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию)
Мамбеталин                  - вице-президент Торгово-промышленной
Серикжан Есенгосович          палаты Республики Казахстан
(по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 30 маусымға дейінгі мерзімде форумды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 30 июня 2010 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по организации и проведению форума.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У. Е.
Премьер-Министр                            К. Масимов