Қазақстан Республикасының азаматтарын халықаралық ұйымдарға жұмысқа жіберуді құқықтық реттеу мәселесі жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 тамыздағы № 116-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының азаматтарын халықаралық ұйымдарға жұмысқа жіберуді құқықтық реттеу мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жошыбаев                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы            министрлігінің жауапты хатшысы, жетекші
Тәжібаев                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ерлан Сәдуақасұлы            министрлігі Әкімшілік және бақылау
департаменті директорының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Әбдіхалықова               - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ботагөз Фархатқызы           министрлігінің Әкімшілік және бақылау
департаменті мемлекеттік тіл және
құқықтық сараптама басқармасының
бастығы, хатшы
Әмірханов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Асқар Баймерденұлы           қауіпсіздік комитетінің Терроризмге
қарсы орталығы штаб бастығының
орынбасары
Котлов                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Андрей Николаевич            қауіпсіздік комитеті заң басқармасының
бастығы (келісім бойынша)
Қапесов                    - Қазақстан Республикасының Орталық сайлау
Арман Өнербекұлы             комиссиясы заң бөлімінің меңгерушісі
Рысқұлов                   - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Дәулет Алмасұлы              Халықаралық ынтымақтастық
департаментінің аға прокуроры
Әзімова                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Эльвира Әбілқасымқызы        министрлігі Халықаралық шарттарды
сараптау департаментінің директоры
Жоланова                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жанель Алтынбекқызы          жаңа технологиялар министрлігінің
Құқықтық қамтамасыз ету департаменті
директорының орынбасары
Жиенбаева                  - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Маржан Құтыбайқызы           қызмет істері агенттігінің Мемлекеттік
қызметті құқықтық қамтамасыз ету
департаменті директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Нұрабаева                  - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Әсия Қойшыбайқызы            және сауда министрлігінің Халықаралық
қатынастар департаменті директорының
орынбасары
Кучерова                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Светлана Александровна       министрлігінің Қорғаныс, құқық қорғау
жүйесі және мемлекеттік органдар
саласында бюджеттік бағдарламаларды
жоспарлау, олардың атқарылуын талдау
және іске асырылуын бағалау департаменті
директорының орынбасары
Аханов                     - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Қанат Еркінұлы               қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің Құқықтық қамтамасыз
ету және халықаралық ынтымақтастық
департаменті халықаралық ынтымақтастық
бөлімінің аса маңызды істер жөніндегі
аға инспекторы
Жахин                      - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қайрат Жаңатайұлы            министрлігі Кадрлық жұмыс
департаментінің ерекше тапсырмалар
жөніндегі аға инспекторы
Қонақбаева                 - Қазақстан Республикасы
Айгүл Болатқызы              Премьер-Министрінің Кеңсесі Сыртқы
байланыстар және протокол бөлімінің бас
сарапшы
Қаржаубаев                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Аслан Жұмағалиұлы            халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің
Халықты жұмыспен қамту департаменті
директорының орынбасары
Мергембаева                - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Нарипа Сатымбекқызы          халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің
Әлеуметтік қамсыздандыру және сақтандыру
департаменті директорының орынбасары.

О создании рабочей группы по вопросу правового урегулирования направления граждан Республики Казахстан на работу в международные организации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 116-р
В целях выработки предложений по вопросу правового урегулирования направления граждан Республики Казахстан на работу в международные организации:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан,
руководитель
Тажибаев                    - заместитель директора Департамента
Эрлан Садуакасович            администрации и контроля Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Абдухалыкова                - начальник управления государственного
Ботагоз Фархатовна            языка и юридической экспертизы
Департамента администрации и контроля
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан, секретарь
Амирханов                   - заместитель начальника штаба,
Аскар Баймерденович           Антитеррористического центра Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан
Котлов                      - начальник юридического управления
Андрей Николаевич             Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Капесов                     - заведующий юридическим отделом
Арман Онербекович             Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
Рыскулов                    - старший прокурор Департамента
Даулет Алмасович              международного сотрудничества
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан
Азимова                     - директор Департамента экспертизы
Эльвира Абилхасимовна         международных договоров Министерства
юстиции Республики Казахстан
Жуланова                    - заместитель директора Департамента
Жанель Алтынбековна           правового обеспечения Министерства
индустрии и новых технологий Республики
Казахстан
Жиенбаева                   - заместитель директора Департамента
Маржан Кутыбаевна             правового обеспечения государственной
службы Агентства по делам
государственной службы Республики
Казахстан (по согласованию)
Нурабаева                   - заместитель директора Департамента
Асия Койшибаевна              международных отношений Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан
Кучерова                    - заместитель директора Департамента
Светлана Александровна        планирования, анализа исполнения и
оценки реализации бюджетных программ
в сфере обороны, правоохранительной
системы и государственных органов
Министерства финансов Республики
Казахстан
Аханов                      - старший инспектор по особо важным делам
Канат Еркенович               отдела международного сотрудничества
Департамента правового обеспечения и
международного сотрудничества Агентства
по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью Республики
Казахстан (финансовой полиции)
Жахин                       - старший инспектор по особым
Кайрат Жанатаевич             поручениям Департамента кадровой работы
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Конакбаева                  - главный эксперт Отдела внешних связей
Айгуль Болатовна              и протокола Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Каржаубаев                  - заместитель директора Департамента
Аслан Жумагалиевич            занятости населения Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Мергембаева                 - заместитель директора Департамента
Нарипа Сатымбековна           социального обеспечения и социального
страхования Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан

Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2011.02.02 № 8-ө Өкімімен
2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының азаматтарын халықаралық ұйымдарға жұмысқа жіберуді құқықтық реттеу жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2011.02.02 № 8-ө Өкімімен
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 02.02.2011 № 8-р.
2. Рабочей группе в срок до 15 февраля 2011 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по правовому урегулированию направления граждан Республики Казахстан на работу в международные организации.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным распоряжением Премьер-Министра РК от 02.02.2011 № 8-р.
Премьер-Министр                            К. Масимов