Трансферттік баға белгілеу туралы заңнаманы жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 118-ө Өкімі
Трансферттік баға белгілеу туралы заңнаманы жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы          Министрінің орынбасары, жетекші
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы          вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қыпшақов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Арғын Мықтыбайұлы          министрлігінің Салық комитеті төрағасының
орынбасары, хатшы
Бекетаев                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Марат Бақытжанұлы          министрлігінің жауапты хатшысы
Әбдібеков                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Нұрмұхамбет Қанапияұлы     және жаңа технологиялар вице-министрі
Бишімбаев                - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қуандық Уәлиханұлы         даму және сауда вице-министрі
Мағауов                  - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Әсет Маратұлы              газ вице-министрі
Ерғожин                  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Дәулет Еділұлы             Салық комитетінің төрағасы
Кәрбозов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы    Кедендік бақылау комитетінің төрағасы
Ертілесова               - Қазақстан салық төлеушілер қауымдастығы
Жаннат Жұрғалиқызы         Басқарушы кеңесінің төрайымы (келісім
бойынша)
Бачурина                 - «ENRC Management KZ» жауапкершілігі
Марина Владимировна        шектеулі серіктестігі салық жөніндегі
департаментінің атқарушы директоры
(келісім бойынша)
Мамедов                  - «Қазақмыс» компаниялар тобы заң
Эльдар Валерьевич          департаментінің директоры (келісім
бойынша)
Перуашев                 - «Атамекен» Одағы» Қазақстан ұлттық
Азат Тұрлыбекұлы           экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Радостовец               - «Тау-кен өндіруші және тау-кен
Николай Владимирович       металлургиялық кәсіпорындардың
республикалық қауымдастығы» заңды
тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Өтенов                   - «KAZENERGY» қазақстандық мұнай-газ және
Нұрлан Қалиоллаұлы         энергетика кешені ұйымдары қауымдастығының
атқарушы директоры (келісім бойынша)
Хмелев                   - «Қазмырыш» жауапкершілігі шектеулі
Александр Леонидович       серіктестігінің қаржы директоры
(келісім бойынша).

О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию законодательства о трансфертном ценообразовании
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 118-р
В целях выработки предложений по совершенствованию законодательства о трансфертном ценообразовании:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович            Республики Казахстан, руководитель
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан, заместитель руководителя
Кипшаков                    - заместитель председателя Налогового
Аргын Мыктыбаевич             комитета Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь
Бекетаев                    - ответственный секретарь Министерства
Марат Бахытжанович            юстиции Республики Казахстан
Абдибеков                   - вице-министр индустрии и новых
Нурмухамбет Канапиевич        технологий Республики Казахстан
Бишимбаев                   - вице-министр экономического развития
Куандык Валиханович           и торговли Республики Казахстан
Магауов                     - вице-министр нефти и газа
Асет Маратович                Республики Казахстан
Ергожин                     - председатель Налогового комитета
Даулет Едилович               Министерства финансов
Республики Казахстан
Карбузов                    - председатель Комитета таможенного
Козы-Корпеш Жапарханович      контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Ертлесова                   - председатель Управляющего совета
Жаннат Джургалиевна           Ассоциации налогоплательщиков
Казахстана (по согласованию)
Бачурина                    - управляющий директор департамента
Марина Владимировна           по налогам товарищества с ограниченной
ответственностью «ENRC Management KZ»
(по согласованию)
Мамедов                     - директор юридического департамента
Эльдар Валерьевич             группы компаний «Казахмыс»
(по согласованию)
Перуашев                    - председатель правления объединения
Азат Турлыбекулы              юридических лиц «Национальная
экономическая палата Казахстана «Союз
«Атамекен» (по согласованию)
Радостовец                  - исполнительный директор объединения
Николай Владимирович          юридических лиц «Республиканская
ассоциация горнодобывающих и
горнометаллургических предприятий»
(по согласованию)
Утенов                      - исполнительный директор Казахстанской
Нурлан Каливуллович           ассоциации организаций нефтегазового
и энергетического комплекса «КАZENERGY»
(по согласованию)
Хмелев                      - финансовый директор товарищества
Александр Леонидович          с ограниченной ответственностью
«Казцинк» (по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде трансферттік баға белгілеу туралы заңнаманы жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                             К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2010 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию законодательства о трансфертном ценообразовании.
Премьер-Министр                            К. Масимов