Еуропа Қайта Құру және Даму Банкі басқарушылар кеңесінің жыл сайынғы отырысын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 125-ө Өкімі
Астана қаласында 2011 жылғы 21-22 мамырда Еуропа Қайта Құру және Даму Банкі басқарушылар кеңесінің 20-ші жыл сайынғы отырысын (бұдан әрі - Жыл сайынғы отырыс) сапалы дайындау мен өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Жыл сайынгы отырысты дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 3 қыркүйектегі
№ 125-ө өкімімен
бекітілген
Еуропа Қайта Құру және Даму Банкі басқарушылар кеңесінің
жыл сайынғы отырысын дайындау және өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2011.01.25 № 5-ө Өкімімен
Мәсімов                    - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы            Министрі, төраға
Айтжанова                  - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Жанар Сейдахметқызы          даму және сауда министрі, төрағаның
орынбасары
Жәмішев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы            министрі, төрағаның орынбасары
Ақжанов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қуат Балқашұлы               Мемлекеттік қарыз алу және кредит беру
департаментінің директоры, хатшы
Саудабаев                  - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы            хатшысы - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Әшімов                     - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрғали Сәдуақасұлы          ортаны қорғау министрі
Әбдіқалықова               - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы            халықты әлеуметтік қорғау министрі
Баймағанбетов              - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Серік Нұртайұлы              министрі
Божко                      - Қазақстан Республикасының Төтенше
Владимир Карпович            жағдайлар министрі
Қайырбекова                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы            сақтау министрі
Досмұхамбетов              - Қазақстан Республикасының Туризм және
Темірхан Мыңайдарұлы         спорт министрі
Жұмағалиев                 - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы              ақпарат министрі
Құл-Мұхаммед               - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы              министрі
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы        коммуникация министрі
Күрішбаев                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы           шаруашылығы министрі
Мыңбаев                    - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Сауат Мұхаметбайұлы          газ министрі
Pay                        - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович             жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы           ғылым министрі
Бахмутова                  - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
Елена Леонидовна             және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігінің төрайымы
(келісім бойынша)
Мұсабаев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Талғат Амангелдіұлы          агенттігінің төрағасы
Нұрпейісов                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Қайрат Айтмұхамбетұлы        қызмет істері агенттігінің төрағасы
(келісім бойынша)
Нокин                      - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Серік Кеңесұлы               тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің төрағасы
Тасмағамбетов              - Астана қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы

Об организационном комитете по подготовке и проведению ежегодного заседания Совета управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 2010 года № 125-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения в городе Астане 20 - 21 мая 2011 года 20-го ежегодного заседания Совета управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития (далее - Ежегодное заседание):
1. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению Ежегодного заседания.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 сентября 2010 года № 125-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
ежегодного заседания Совета управляющих
Европейского Банка Реконструкции и Развития
Сноска. Состав с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 25.01.2011 № 5-р.
Масимов                     - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович            председатель
Айтжанова                   - Министр экономического развития и
Жанар Сейдахметовна           торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан,
Болат Бидахметович            заместитель председателя
Акижанов                    - директор Департамента государственного
Куат Балхашевич               заимствования и кредитования
Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь
Саудабаев                   - Государственный секретарь Республики
Канат Бекмурзаевич            Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Ашимов                      - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садвакасович          Республики Казахстан
Абдыкаликова                - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна            населения Республики Казахстан
Баймаганбетов               - Министр внутренних дел Республики
Серик Нуртаевич               Казахстан
Божко                       - Министр по чрезвычайным ситуациям
Владимир Карпович             Республики Казахстан
Досмухамбетов               - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарулы          Казахстан
Жумагалиев                  - Министр связи и информации Республики
Аскар Куанышевич              Казахстан
Жумагулов                   - Министр образования и науки
Бакытжан Турсынович           Республики Казахстан
Каирбекова                  - Министр здравоохранения
Салидат Зекеновна             Республики Казахстан
Кул-Мухаммед                - Министр культуры Республики
Мухтар Абрарулы               Казахстан
Кусаинов                    - Министр транспорта и коммуникаций
Абельгази Калиакпарович       Республики Казахстан
Куришбаев                   - Министр сельского хозяйства Республики
Ахылбек Кажигулович           Казахстан
Мынбаев                     - Министр нефти и газа Республики
Сауат Мухаметбаевич           Казахстан
Paу                         - первый вице-министр индустрии и
Альберт Павлович              новых технологий Республики Казахстан
Бахмутова                   - Председатель Агентства Республики
Елена Леонидовна              Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Мусабаев                    - Председатель Национального космического
Талгат Амангельдинович        агентства Республики Казахстан
Нурпеисов                   - Председатель Агентства Республики
Кайрат Айтмухамбетович        Казахстан по делам государственной
службы (по согласованию)
Нокин                       - Председатель Агентства Республики
Серик Кенесович               Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Тасмагамбетов               - аким города Астаны
Имангали Нургалиевич