Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 ақпандағы № 26-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 7 қазандағы № 138-ө Өкімі
«Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі республикалық басқару орталығын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 ақпандағы № 26-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкімнің 3-қосымшасында:
«Жобаның атауы» деген бағанда:
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығын құру (өтініш беруші - «Жетісу» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»)»;
«Іске асырылу кезеңі» деген бағанда:
реттік нөмірі 6-жолда «2011 - 2014 ж.ж.» деген сөздер «2009 - 2012 ж.ж.» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 18-жолда «желтоқсан» деген сөз «маусым» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22-жолда «маусым» деген сөз «қыркүйек» деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген өкімінің 4-қосымшасында:
«Жобаның атауы» деген бағанда реттік нөмірі 81-жолда «BUZZ VC KAZAKHSTAN» деген сөздер «Бұғаз»» деген сөзбен ауыстырылсын;
«Іске асырылу кезеңі» деген бағанда:
реттік нөмірі 5-жолда «маусым» деген сөз «желтоқсан» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда «шілде» деген сөз «желтоқсан» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолда «шілде» деген сөз «қыркүйек» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 24-жолда «желтоқсан» деген сөз «маусым» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 26-жолда «қазан» деген сөз «желтоқсан» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 33-жолда «тамыз» деген сөз «желтоқсан» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 46-жолда «маусым» деген сөз «желтоқсан» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 88-жолда «тамыз» деген сөз «маусым» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 94-жолда «2005 ж.» деген сөздер «2008 ж.» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 106-жолда «2009 - 2011 ж.ж.» деген сөздер «2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 136-жолда «маусым» деген сөз «желтоқсан» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 139-жолда «шілде» деген сөз «маусым» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 141-жолда «маусым» деген сөз «желтоқсан» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 145-жолда «шілде» деген сөз «желтоқсан» деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2010 года № 26-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 2010 года № 138-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2010 года № 26-р "О создании Республиканского управляющего центра по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении 3 к указанному распоряжению:
в графе "Наименование проекта":
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"Создание Международного центра приграничного сотрудничества "Хоргос" (заявитель - акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетысу")";
в графе "Период реализации":
строки, порядковый номер 6, слова "2011 - 2014 г.г." заменить словами "2009 - 2012 г.г.";
строки, порядковый номер 18, слово "декабрь" заменить словом "июнь";
строки, порядковый номер 22, слово "июнь" заменить словом "сентябрь";
в приложении 4 к указанному распоряжению:
в графе "Наименование проекта" строки, порядковый номер 81, слова "BUZZ VC KAZAKHSTAN" заменить словом "Бугаз";
в графе "Период реализации":
строки, порядковый номер 5, слово "июнь" заменить словом "декабрь";
строки, порядковый номер 6, слово "июль" заменить словом "декабрь";
строки, порядковый номер 7, слово "июль" заменить словом "сентябрь";
строки, порядковый номер 24, слово "декабрь" заменить словом "июнь";
строки, порядковый номер 26, слово "октябрь" заменить словом "декабрь";
строки, порядковый номер 33, слово "август" заменить словом "декабрь";
строки, порядковый номер 46, слово "июнь" заменить словом "декабрь";
строки, порядковый номер 88, слово "август" заменить словом "июнь";
строки, порядковый номер 94, слова "2005 г." заменить словами "2008 г.";
строки, порядковый номер 106, слова "2009 - 2011 г.г." заменить словами "2009 г. - декабрь 2010 г.";
строки, порядковый номер 136, слово "июнь" заменить словом "декабрь";
строки, порядковый номер 139, слово "июль" заменить словом "июнь";
строки, порядковый номер 141, слово "июнь" заменить словом "декабрь";
строки, порядковый номер 145, слово "июль" заменить словом "декабрь".
Премьер-Министр                            К. Масимов