Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 125-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 25 қаңтардағы № 5-ө Өкімі
«Еуропа Қайта Құру және Даму Банкі басқарушылар кеңесінің жыл сайынғы отырысын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 125-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Еуропа Қайта Құру және Даму Банкі басқарушылар кеңесінің жыл сайынғы отырысын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамына мыналар енгізілсін:
Ақжанов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қуат Балқашұлы               Мемлекеттік қарыз алу және кредит беру
департаментінің директоры, хатшы,
Қайырбекова                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы            сақтау министрі,
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы           ғылым министрі,
Тасмағамбетов
Иманғали Нұрғалиұлы        - Астана қаласының әкімі;
көрсетілген құрамнан София Серікбайқызы Айсағалиева, Жақсылық Ақмырзаұлы Досқалиев, Жансейіт Қансейітұлы Түймебаев шығарылсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 2010 года № 125-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 января 2011 года № 5-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 2010 года № 125-р "Об организационном комитете по подготовке и проведению ежегодного заседания Совета управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития" следующие изменения:
ввести в состав организационного комитета по подготовке и проведению ежегодного Заседания Совета управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития, утвержденный вышеназванным распоряжением:
Акижанова                   - директора Департамента государственного
Куата Балхашевича             заимствования и кредитования
Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарем,
Каирбекову                  - Министра здравоохранения
Салидат Зекеновну             Республики Казахстан,
Жумагулова                  - Министра образования и науки
Бакытжана Турсыновича         Республики Казахстан,
Тасмагамбетова              - акима города Астаны;
Имангали Нургалиевича
вывести из указанного состава Айсагалиеву Софию Серикбаевну, Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича, Туймебаева Жансеита Кансеитулы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов