Қазақстан Республикасы әділет органдарының қылмыстық-атқару жүйесін реформалау бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 15-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы әділет органдарының қылмыстық-атқару жүйесін (бұдан әрі - ҚАЖ) реформалау бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Аманбаев                  - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
Әмірхан Тапашұлы            орынбасары, жетекші
Құсетов                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Сұлтан Тұрлыұлы             министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі
комитетінің төрағасы, жетекшінің
орынбасары
Биекенов                  - Қазақстан Республикасы
Нұрлан Амангелдіұлы         Президентінің Әкімшілігі Құқық қорғау
жүйесі бөлімінің сарапшысы
(келісім бойынша)
Битенов                   - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Жанат Балтабекұлы           министрлігі Криминалдық полиция комитеті
төрағасының орынбасары
Байсеркин                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Бауыржан Сәтжанұлы          министрлігі Медициналық және
фармацевтикалық қызметті бақылау
комитетінің төрағасы орынбасарының
міндетін атқарушы
Әбілқайыров               - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Дәулет Мақсұтұлы            және сауда министрлігі Әлеуметтік саясат
және мемлекеттік органдарды дамыту
департаментінің директоры
Манабаева                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Қайни Алдабергенқызы        халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Әлеуметтік көмек департаментінің
директоры
Шалабаев                  - Қазақстан Республикасының Бас
Серік Рысқалиұлы            прокуратурасының Қылмыстық іс жүргізу
барысында арнайы мекемелерге
орналастырылған және қылмыстық жазасын
өтеп жатқан тұлғалардың құқықтарының
сақталуын қадағалау департаменті
бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Жұмабаев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Нұрлан Жұмаділұлы           комитеті департаменті бастығының бірінші
орынбасары (келісім бойынша)
Жексекова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Айдана Әбдірахымқызы        Қорғаныс, құқық қорғау жүйесі және
мемлекеттік органдар саласындағы
бюджеттік бағдарламаларды жоспарлау,
орындалуын талдау және іске асыруды
бағалау департаменті директорының
орынбасары
Әбішев                    - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Бақыт Шалқарұлы             жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаменті құқықтық қамтамасыз ету
бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)
Дәркенбаев                - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Тәңірберген Садықұлы        Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігі Сәулет, қала құрылысы және
жобалау жұмыстары басқармасының бастығы
Жуанышпаева               - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Әлия Төлегенқызы            басқару агенттігі құқықтық қамтамасыз ету
басқармасының бастығы
Мәутенбаева               - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Қарлығаш Азқанқызы          ақпарат министрлігі Байланыс саласындағы
мемлекеттік саясат департаменті байланыс
саласындағы мемлекеттік саясатты
қалыптастыру басқармасының бастығы
Мұсабеков                 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Бақытжан Бекжанұлы          министрлігі нормативтік құқықтық
актілерді сараптау басқармасының бастығы
Жангелдинов               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Данияр Рахметоллаұлы        қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (қаржы полициясы)
Құқықтық қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық департаментінің
құқықтық қамтамасыз ету басқармасы
құқықтық сараптама бөлімінің аса маңызды
істер бойынша аға инспекторы
(келісім бойынша)
Сванбаев                  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Төлеген Тағатбекұлы         Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің
Штаб-Басқарма бастығының орынбасары,
хатшы.

О создании рабочей группы по выработке предложений по реформированию уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 15-р
В целях выработки предложений по реформированию уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан (далее - УИС):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Аманбаев                    - заместитель Министра юстиции Республики
Амирхан Тапашевич             Казахстан, руководитель
Кусетов                     - председатель Комитета уголовно-
Султан Турлинович             исполнительной системы Министерства
юстиции Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Биекенов                    - эксперт Отдела правоохранительной
Нурлан Амангельдинович        системы Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Битенов                     - заместитель председателя Комитета
Жанат Балтабекович            криминальной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Байсеркин                   - исполняющий обязанности заместителя
Бауржан Сатжанович            председателя Комитета контроля
медицинской и фармацевтической
деятельности Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Абилкаиров                  - директор Департамента социальной
Даулет Максутович             политики и развития государственных
органов Министерства экономического
развития и торговли Республики
Казахстан
Манабаева                   - директор Департамента социальной помощи
Кайни Алдабергеновна          Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Шалабаев                    - заместитель начальника Департамента по
Серик Рыскалиевич             надзору за соблюдением прав лиц,
помещенных в специализированные
учреждения в ходе уголовного процесса и
отбывающих уголовные наказания
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Жумабаев                    - первый заместитель начальника
Нурлан Жумадилович            Департамента Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан (по
согласованию)
Жексекова                   - заместитель директора Департамента
Айдана Абдрахимовна           планирования, анализа исполнения и
оценки реализации бюджетных программ в
сфере обороны, правоохранительной
системы и государственных органов
Министерства финансов Республики
Казахстан
Абишев                      - заведующий отделом правового
Бахыт Шалкарович              обеспечения Департамента обеспечения
деятельности судов при Верховном Суде
Республики Казахстан (по согласованию)
Даркенбаев                  - начальник управления архитектуры,
Танирберген Садыкович         городского строительства и проектных
работ Агентства Республики Казахстан по
делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Жуанышпаева                 - начальник управления правового
Алия Тюлегеновна              обеспечения Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Маутенбаева                 - начальник управления формирования
Карлыгаш Азкановна            государственной политики в области
связи Департамента государственной
политики в области связи Министерства
связи и информации Республики Казахстан
Мусабеков                   - начальник управления экспертизы
Бакытжан Бекжанулы            нормативных правовых актов Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Джангельдинов               - старший инспектор по особо важным делам
Данияр Рахметоллаевич         отдела правовой экспертизы управления
правового обеспечения Департамента
правового обеспечения и международного
сотрудничества Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью (финансовая
полиция) (по согласованию)
Сванбаев                    - заместитель начальника Штаба-Управления
Толеген Тагатбекович          Комитета уголовно-исполнительной
системы Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь.

2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 30 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 52-19.10қбпү тапсырмасын ескере отырып, ҚАЖ-ды реформалау жөнінде ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 30 марта 2011 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по реформированию УИС с учетом поручения Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 20 декабря 2010 года № 52-19.10 дсп.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов