Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 43-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 39-ө Өкімі
«Қазақстандық ұйымдардың халықаралық стандарттарға одан әрі көшуі жөніндегі 2010 - 2011 жылдарға арналған жоспарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 43-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2010 года № 43-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 39-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2010 года № 43-р "Об утверждении Плана по дальнейшему переходу казахстанских организаций на международные стандарты на 2010 - 2011 годы".
Премьер-Министр                            К. Масимов