Е.Д. Білісбеков туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 28 мамырдағы № 74-ө Өкімі
Ерғали Дәулетбекұлы Білісбеков Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Ұйымдастыру жұмысы және аумақтық даму бөлімінің бас инспекторы болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О Билисбекове Е.Д.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 мая 2011 года № 74-р
Назначить Билисбекова Ергали Даулетбековича главным инспектором Отдела организационной работы и территориального развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов