Т.О. Толқымбаев туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 28 мамырдағы № 75-ө Өкімі
Тілеубек Оңайбекұлы Толқымбаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Ұйымдастыру жұмысы және аумақтық даму бөлімінің бас инспекторы болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О Толкимбаеве Т.О.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 мая 2011 года № 75-р
Назначить Толкимбаева Тлеубека Онайбековича главным инспектором Отдела организационной работы и территориального развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов