Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді түгендеу мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 11 шілдедегі № 90-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді түгендеу мәселелері бойынша ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы           бірінші орынбасары, жетекші
Мамытбеков               - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Асылжан Сарыбайұлы         министрі, жетекшінің орынбасары
Өзібеков                 - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Өмірзақ                    басқару агенттігінің төрағасы, жетекшінің
орынбасары
Райымбеков               - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Қаналбек Өтжанұлы          басқару агенттігі төрағасының орынбасары,
хатшы
Жәмішев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Ескендіров               - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Абай Мұқашұлы              және сауда вице-министрі
Бектенов                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Олжас Абайұлы              министрлігінің Тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету комитеті
төрағасының орынбасары
Кәрікболов               - «Нұр-Отан» Халықтық демократиялық
Бекжан Серік-Қалиұлы       партиясының Партиялық бақылау комитетінің
инспекторы (келісім бойынша)
Дүйсембинов              - «Атамекен» Қазақстанның ұлттық
Берік Сәлімжанұлы          экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің атқарушы директоры
(келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 15 қарашаға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді түгендеу мәселелері бойынша ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам инвентаризации земель сельскохозяйственного назначения Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июля 2011 года № 90-р
В целях выработки предложений по вопросам инвентаризации земель сельскохозяйственного назначения Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Мамытбеков                  - Министр сельского хозяйства Республики
Асылжан Сарыбаевич            Казахстан, заместитель руководителя
Узбеков                     - Председатель Агентства Республики
Умарзак                       Казахстан по управлению земельными
ресурсами, заместитель руководителя
Раймбеков                   - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович            Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами, секретарь
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Искандиров                  - вице-министр экономического развития и
Абай Мукашевич                торговли Республики Казахстан
Бектенов                    - заместитель председателя Комитета
Олжас Абаевич                 регистрационной службы и правовой
помощи Министерства юстиции
Республики Казахстан
Карикболов                  - инспектор Комитета партийного контроля
Бекжан Серик-Калиевич         Народно-Демократической партии
«Нур Отан» (по согласованию)
Дюсембинов                  - исполнительный директор объединения
Берик Салимжанович            юридических лиц «Национальная
экономическая палата Казахстана
«Атамекен» (по согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 15 ноября 2011 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам инвентаризации земель сельскохозяйственного назначения Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения оставляю за собой.
Премьер-Министр                            К. Масимов