Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы президенттерінің қатысуымен Астрахань қаласында (Ресей Федерациясы) өтетін Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының VIII форумына дайындық жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 104-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы президенттерінің қатысуымен Астрахань қаласында (Ресей Федерациясы) өтетін Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының VIII форумына (бұдан әрі – форум) дайындық жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы           бірінші орынбасары, жетекші
Сүлейменов               - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Тимур Мұратұлы             даму және сауда вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Асансейітова             - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Саадат Мұханбетқызы        және сауда министрлігі Халықаралық
қатынастар департаментінің директоры,
хатшы
Рау                      - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович           жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Жанжүменов               - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Талғат Жеңісұлы            министрінің орынбасары
Ахметов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Әбжалиұлы            халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Байжүнісов               - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Ерік Әбенұлы               вице-министрі
Бектұров                 - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы             коммуникация вице-министрі
Бөрібаев                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Асқар Исмайылұлы           вице-министрі
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы          вице-министрі
Қиынов                   - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Ляззәт Кетебайұлы          вице-министрі
Смайылов                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Жанболат Амангелдіұлы      жағдайлар вице-министрі
Тұрмағамбетов            - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Мәжит Әбдіқалықұлы         қорғау вице-министрі
Хасенов                  - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Сақташ Сатыбалдыұлы        вице-министрі
Мақажанов                - Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Нығмеджан Қойшыбайұлы      басқару агенттігі төрағасының орынбасары
Дәукенов                 - Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары
Болат Асылұлы
Ескендіров               - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Самат Сапарбекұлы          бірінші орынбасары
Оспанов                  - Павлодар облысы әкімінің бірінші
Мұрат Мағауияұлы           орынбасары
Кемалова                 - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Роза Кеңесқызы
Көшербаев                - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Ермек Беделбайұлы
Паритов                  - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Бекет Закарұлы
Сәдібеков                - Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Ғани Қалыбайұлы
Салықов                  - Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Ербол Ғұмарұлы
Қазыбаев                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Айдар Қалымтайұлы          және сауда министрлігі Сауда комитетінің
төрағасы
Могильный                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Валерий Валентинович       министрлігінің Ғылым комитеті төрағасының
орынбасары
Саймасаев                - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Мұхит Айтжанұлы            министрлігінің Туризм индустриясы комитеті
төрағасының орынбасары
Ярошенко                 - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Виталий Владимирович       ақпарат министрлігі Байланыс саласындағы
мемлекеттік саясат департаментінің
директоры
Шалбаев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Айдар Есламбекұлы          министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы департаменті директорының
орынбасары
Алдаев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Наиль Файзрахманұлы        комитеті Шекара қызметі директорының
орынбасары, Шекаралық бақылау бас
басқармасының бастығы (келісім бойынша).

О создании рабочей группы для выработки предложений по подготовке к VIII форуму межрегионального сотрудничества Казахстана и России в городе Астрахани (Российская Федерация) с участием президентов Республики Казахстан и Российской Федерации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 104-р
В целях выработки предложений по подготовке к VIII форуму межрегионального сотрудничества Казахстана и России в городе Астрахани (Российская Федерация) с участием президентов Республики Казахстан и Российской Федерации (далее – форум):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Сулейменов                  - вице-министр экономического развития
Тимур Муратович               и торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Асансеитова                 - директор Департамента международных
Саадат Муханбетовна           отношений Министерства экономического
развития и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Рау                         - первый вице-министр индустрии
Альберт Павлович              и новых технологий Республики
Казахстан
Жанжуменов                  - заместитель Министра обороны
Талгат Женисович              Республики Казахстан
Ахметов                     - вице-министр труда и социальной
Серик Абжалиевич              защиты населения Республики Казахстан
Байжунусов                  - вице-министр здравоохранения
Эрик Абенович                 Республики Казахстан
Бектуров                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович               Республики Казахстан
Бурибаев                    - вице-министр культуры
Аскар Исмаилович              Республики Казахстан
Даленов                     - вице-министр финансов
Руслан Ерболатович            Республики Казахстан
Киинов                      - вице-министр нефти и газа
Ляззат Кетебаевич             Республики Казахстан
Смаилов                     - вице-министр по чрезвычайным
Жанболат Амангельдиевич       ситуациям Республики Казахстан
Турмагамбетов               - вице-министр охраны и окружающей среды
Мажит Абдыкаликович           Республики Казахстан
Хасенов                     - вице-министр сельского хозяйства
Сакташ Сатыбалдович           Республики Казахстан
Макажанов                   - заместитель Председателя Агентства
Ныгмеджан Койшыбаевич         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Даукенов                    - первый заместитель акима
Болат Асылович                Атырауской области
Ескендиров                  - первый заместитель акима
Самат Сапарбекович            Северо-Казахстанской области
Оспанов                     - первый заместитель акима
Мурат Магавьянович            Павлодарской области
Кемалова                    - заместитель акима Актюбинской
Роза Кенесовна                области
Кошербаев                   - заместитель акима
Ермек Беделбаевич             Восточно-Казахстанской области
Паритов                     - заместитель акима
Бекет Закарович               Мангистауской области
Садибеков                   - заместитель акима Жамбылской
Гани Калыбаевич               области
Салыков                     - заместитель акима
Ербол Гумарович               Западно-Казахстанской области
Казыбаев                    - председатель Комитета торговли
Айдар Калымтаевич             Министерства экономического развития
и торговли Республики Казахстан
Могильный                   - заместитель председателя Комитета
Валерий Валентинович          науки Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Саймасаев                   - заместитель председателя
Мухит Айтжанович              Комитета индустрии туризма
Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Ярошенко                    - директор Департамента государственной
Виталий Владимирович          политики в области связи Министерства
связи и информации Республики Казахстан
Шалбаев                     - заместитель директора Департамента
Айдар Есламбекович            Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Алдаев                      - начальник главного управления
Наиль Файзрахманович          пограничного контроля, заместитель
директора Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 15 тамызға дейінгі мерзімде форумға дайындық жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                          К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 15 августа 2011 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по подготовке к форуму.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                            К. Масимов