"2010 және 2011 жылдары Қазақстан Республикасында қоршаған орта министрлерінің Еуропа және Азия конференцияларын өткізу мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 25 желтоқсандағы № 387-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 118-ө Өкімі
«2010 және 2011 жылдары Қазақстан Республикасында қоршаған орта министрлерінің Еуропа және Азия конференцияларын өткізу мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 25 желтоқсандағы № 387-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Бөлтіріков               - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Руслан Ескендірұлы         қорғау вице-министрі,
Байжүнісов               - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Ерік Әбенұлы               вице-министрі,
Ырсалиев                 - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Серік Әзтайұлы             вице-министрі,
Оразов                   - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Нұрай Нұрғожаұлы           ақпарат вице-министрі,
Толыбаев                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Еркінұлы             шаруашылығы вице-министрі;
мына:
«Әшімов                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған -
Нұрғали Сәдуақасұлы        ортаны қорғау министрі»,
«Брагин                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Александр Геннадьевич      қорғау министрлігі Құқықтық қамтамасыз
ету және халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры, хатшы»,
«Құсайынов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы           және бюджеттік жоспарлау вице-министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Әшім                    - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрғали Сәдуақасұлы        ортаны қорғау министрі»,
«Брагин                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Александр Геннадьевич      қорғау министрлігі Халықаралық
экологиялық конвенциялар және келісімдер
департаментінің директоры, хатшы»,
«Құсайынов               - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Марат Әпсеметұлы           даму және сауда вице-министрі»;
көрсетілген құрамнан Елдана Мәкінқызы Сәдуақасова, Бағлан Асаубайұлы Майлыбаев, Күләш Ноғатайқызы Шәмшидинова, Марат Әбілахатұлы Оразаев, Елжан Амантайұлы Біртанов, Дүйсенбай Нұрбайұлы Тұрғанов шығарылсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 декабря 2007 года № 387-р "О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросам проведения европейской и азиатской конференций министров по окружающей среде в 2010 и 2011 годах в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 августа 2011 года № 118-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 декабря 2007 года № 387-р «О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросам проведения европейской и азиатской конференций министров по окружающей среде в 2010 и 2011 годах в Республике Казахстан» следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Бультрикова               - вице-министра охраны окружающей среды
Руслана Искандеровича       Республики Казахстан,
Байжунусова               - вице-министра здравоохранения
Эрика Абеновича             Республики Казахстан,
Ирсалиева                 - вице-министра образования и науки
Серика Азтаевича            Республики Казахстан,
Уразова                   - вице-министра связи и информации
Нурая Нургожаевича          Республики Казахстан,
Толибаева                 - вице-министра сельского хозяйства
Марата Еркиновича           Республики Казахстан;
строки:
«Ашимов                   - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садвакасович        Республики Казахстан»,
«Брагин                   - директор Департамента правового
Александр Геннадьевич       обеспечения и международного
сотрудничества Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан, секретарь»,
«Кусаинов                 - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович           планирования Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Ашим                     - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садуакасулы         Республики Казахстан»,
«Брагин                   - директор Департамента международных
Александр Геннадьевич       экологических конвенций и соглашений
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан, секретарь»,
«Кусаинов                 - вице-министр экономического развития и
Марат Апсеметович           торговли Республики Казахстан»;
вывести из указанного состава Садвакасову Эльдану Макиновну, Майлыбаева Баглана Асаубаевича, Шамшидинову Куляш Ногатаевну, Оразаева Марата Аблахатовича, Биртанова Ельжана Амантаевича, Турганова Дуйсенбая Нурбаевича
Премьер-Министр                            К. Масимов