Алматы қаласының тау бөктеріндегі аудандарында заңсыз құрылыс мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 151-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың 2011 жылғы 3 желтоқсандағы № ЖТ-Ұж.-16763,1 Алматы қаласының тау бөктеріндегі аудандарында заңсыз құрылыс мәселелері бойынша тапсырмасын іске асыру мақсатында ұсыныстар әзірлеу үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Раймбеков                  - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Каналбек Өтжанұлы            басқару агенттігі төрағасының міндетін
атқарушы, жетекші
Досымбеков                 - Алматы облысы әкімінің орынбасары,
Тынышбай Досымбекұлы         жетекшінің орынбасары
Төребеков                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Талғат Ысмайылұлы            қорғау министрлігінің Экологиялық реттеу
және бақылау комитеті Мемлекеттік
экологиялық бақылау басқармасының бас
сарапшысы, хатшы
Қали                       - Қазақстан Республикасы Бас
Азамат Болатұлы              прокуратурасының Әлеуметтік-экономика
саласының заңдылығын қадағалау
департаменті бөлімінің аға прокуроры
(келісім бойынша)
Нұрпейісов                 - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Жарқын Бегешұлы              министрінің кеңесшісі
Қойшыбаев                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Ерлан Мәлікұлы               қорғау министрлігінің Балқаш-Алакөл
экология департаменті бастығының
орынбасары – Алматы облысы бойынша бас
мемлекеттік экологиялық инспектор
Мұхтаров                   - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Бақытжан Жаңабергенұлы       тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің Алматы облысы бойынша
Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және
лицензиялау департаментінің директоры
Бекмұхамбетов              - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Серік Қиырбайұлы             тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің «Мемсараптама»
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
Бас директорының орынбасары
Көшкімбаев                 - Алматы қаласы Жер қатынастары
Қуаныш Қалиұлы               басқармасының бастығы.
2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 21 желтоқсанға дейін Алматы қаласының бастамашыл тобының 2011 жылғы 21 қарашадағы ұжымдық өтінішінде көрсетілген мәселелерді жергілікті жерге барып зерделеп, Үкіметке Алматы қаласының тау бөктерінде заңсыз құрылыс мәселелері бойынша ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам незаконного строительства в предгорных районах города Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 декабря 2011 года № 151-р
В целях реализации поручения Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 3 декабря 2011 года № ЖТ-Ұж.-16763,1 по изучению вопроса незаконного строительства в предгорных районах города Алматы и для выработки предложений:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Раймбеков
Каналбек Утжанович
-
исполняющий обязанности Председателя
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами,
руководитель
Досымбеков
Тынышбай Досымбекович
-
заместитель акима Алматинской
области, заместитель руководителя
Торебеков
Талгат Исмаилович
-
главный эксперт управления
государственного экологического
контроля Комитета экологического
регулирования и контроля Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан, секретарь
Кали
Азамат Болатулы
-
старший прокурор отдела Департамента
по надзору за законностью
социально-экономической сферы
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Нурпейсов
Жаркын Бегешович
-
советник Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
Койшыбаев
Ерлан Маликович
-
заместитель начальника
Балхаш-Алакольского департамента
экологии – главный государственный
экологический инспектор по
Алматинской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан;
Мухтаров
Бахытжан Жанабергенович
-
директор Департамента
государственного
архитектурно-строительного контроля и
лицензирования по Алматинской области
Агентства Республики Казахстан по
делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Бекмухамбетов
Серик Киирбаевич
-
заместитель генерального директора
Республиканского государственного
предприятия «Госэкспертиза» Агентства
Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства
Кашкимбаев
Куаныш Калиевич
-
начальник Управления земельных
отношений города Алматы.
2. Рабочей группе в срок до 21 декабря 2011 года изучить указанные в коллективном обращении инициативной группы города Алматы от 21 ноября 2011 года поставленные вопросы с выездом на место, выработать и внести в Правительство предложения по вопросам незаконного строительства в предгорных районах города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                            К. Масимов