"Еуропалық Одақ (ЕО) және Орталық Азия елдерінің арасындағы "Жаңа әріптестік стратегиясының" басымдықтарына сәйкес келетін салалардағы Қазақстан Республикасы мен ЕО арасындағы 2007 - 2013 жылдарға арналған ынтымақтастықты дамыту жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 77-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 4-ө Өкімі
«Еуропалық Одақ (ЕО) және Орталық Азия елдерінің арасындағы «Жаңа әріптестік стратегиясының» басымдықтарына сәйкес келетін салалардағы Қазақстан Республикасы мен ЕО арасындағы 2007 – 2013 жылдарға арналған ынтымақтастықты дамыту жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 77-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2008 года № 77-р "Об утверждении Плана мероприятий по развитию сотрудничества между Республикой Казахстан и Европейским Союзом (ЕС) в сферах, совпадающих с приоритетами "Стратегии нового партнерства" между ЕС и странами Центральной Азии на 2007 - 2013 годы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 4-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2008 года № 77-р «Об утверждении Плана мероприятий по развитию сотрудничества между Республикой Казахстан и Европейским Союзом (ЕС) в сферах, совпадающих с приоритетами «Стратегии нового партнерства» между ЕС и странами Центральной Азии на 2007 – 2013 годы».
Премьер-Министр                            К. Масимов