"Астана-Денсаулық алаңы" кластерін құру жобасы жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 18 мамырдағы 102-ө Өкімі
«Астана-Денсаулық алаңы» кластерін құру жобасы жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев
Ербол Тұрмаханұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Қайырбекова
Салидат Зекенқызы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі, жетекшінің орынбасары
Рау
Альберт Павлович
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Райымқұлова
Гаухар Үшкемпірқызы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің басқарма бастығы, хатшы
Қармазина
Лена Мағауияқызы
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Әбілқасымова
Мәдина Ерасылқызы
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі
Балаева
Аида Ғалымқызы
Астана қаласы әкімінің орынбасары
Байсеркин
Бауыржан Сәтжанұлы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің төрағасы
Бекшин
Жандарбек Мұхтарұлы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитариялық – эпидемиологиялық қадағалау комитетінің төрағасы
Тұтқышев
Ержан Бексұлтанұлы
«Самұрық - Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры акционерлік қоғамы инвестициялық жобалар департаментінің директоры (келісім бойынша)
Бейсен
Назарбек Есіркепұлы
«Самұрық-Қазына - Фармация» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басқарма бастығы (келісім бойынша)
Шәріп
Берік Шәріпұлы
«Самұрық-Қазына - Фармация» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің атқарушы директоры (келісім бойынша)
Нұрғожин
Талғат Сейітжанұлы
«Назарбаев Университеті» дебес білім беру ұйымы «Өмір туралы ғылым орталығы» жеке мекемесі трансляциялық медицина және ұзақ өмір департаментінің директоры (келісім бойынша)
Есбергенұлы
Сәкен Жетпісбайұлы
«New Vision Holding» компаниясының жобалық кеңсесінің директоры (келісім бойынша)
Мурдасов
Андрей Анатольевич
«New Vision Holding» компаниясының стратегиялық басқару және даму мәселелері жөніндегі департаментінің директоры (келісім бойынша)
Земсков
Николай Дмитриевич
«New Vision Holding» компаниясының фармацевтикалық секторды дамыту мәселелері жөніндегі департаментінің директоры (келісім бойынша)
Кучерчук
Елена Васильевна
«New Vision Holding» компаниясының медициналық жабдық және техника секторын дамыту мәселелері жөніндегі департаментінің директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде «Астана-Денсаулық алаңы» кластерін құру жобасы жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне берсін.

О создании рабочей группы для выработки предложений по проекту создания кластера "Астана - Долина Здоровья"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 мая 2012 года № 102-р
В целях выработки предложений по проекту создания кластера «Астана – Долина Здоровья»:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев
Ербол Турмаханович
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Каирбекова
Салидат Зекеновна
Министр здравоохранения Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Рау
Альберт Павлович
первый вице-министр индустрии и новых
технологии Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Раймкулова
Гаухар Ушкемпиркызы
начальник управления Комитета контроля
медицинской и фармацевтической деятельности
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан, секретарь
Кармазина
Лена Магауьяновна
вице-министр финансов Республики Казахстан
Абылкасымова
Мадина Ерасыловна
вице-министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Балаева
Аида Галымовна
заместитель акима города Астаны
Байсеркин
Бауыржан Сатжанович
председатель Комитета контроля медицинской
и фармацевтической деятельности
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Бекшин
Жандарбек Мухтарович
председатель Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Туткушев
Ержан Бексултанович
директор департамента инвестиционных
проектов акционерного общества «Фонд
национального благосостояния
«Самрук-Казына» (по согласованию)
Бейсен
Назарбек Есеркепович
председатель правления товарищества с
ограниченной ответственностью «Самрук -
Казына Фармация» (по согласованию)
Шарип
Берик Шарипұлы
управляющий директор товарищества с
ограниченной ответственностью «Самрук –
Казына Фармация» (по согласованию)
Нургожин
Талгат Сейтжанович
директор департамента трансляционной
медицины и долголетия частного учреждения
«Центр науки о жизни» автономной
организация образования «Назарбаев
Университет» (по согласованию)
Есбергенов
Сакен Жетписбаевич
директор проектного офиса компании «New
Vision Holding» (по согласованию)
Мурдасов
Андрей Анатольевич
директор департамента по вопросам
стратегического управления и развития
компании «New Vision Holding» (по
согласованию)
Земсков
Николай Дмитриевич
директор департамента по вопросам развития
фармацевтического сектора компании «New
Vision Holding» (по согласованию)
Кучерук
Елена Васильевна
директор департамента по вопросам развития
сектора медицинского оборудования и техники
компании «New Vision Holding» (по
согласованию)
2. Рабочей группе в месячный срок представить в Правительство Республики Казахстан предложения по проекту создания кластера «Астана – Долина Здоровья».

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т.Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                            К. Масимов