"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитетті құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 76-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 18 маусымдағы № 118-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитетті құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 15 мамырдағы № 76-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкімімен бекітілген «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитеттің құрамына:
Ахметов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Серік Нығметұлы              Министрінің бірінші орынбасары,
төрағаның орынбасары енгізілсін;
мына:
«Исекешев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы              және жаңа технологиялар министрі,
төрағаның орынбасары»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Исекешев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы              және жаңа технологиялар министрі».
Премьер-Министр                               К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 76-р "О создании Управляющего комитета по вопросам развития специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июня 2012 года № 118-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 76-р «О создании Управляющего комитета по вопросам развития специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий» следующие изменения:
ввести в состав Управляющего комитета по вопросам развития специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»:
Ахметова
Серика Ныгметовича
Первого заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместителем
председателя;
строку:
«Исекешев
Асет Орентаевич
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан, заместитель
председателя»;
изложить в следующей редакции:
«Исекешев
Асет Орентаевич
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан».
Премьер-Министр
К. Масимов