Мүдделі мемлекеттік органдардың, ұлттық холдингтер мен компаниялардың Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамыту жөніндегі қызметін үйлестіруге арналған жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 17 шілдедегі № 127-ө өкімі
Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамыту жөніндегі қызметті үйлестіру мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамыту жөніндегі қызметті үйлестіруге арналған жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы мүдделі мемлекеттік органдардың, ұлттық холдингтер мен компаниялардың Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамыту жөніндегі іс-шаралар жоспарында көзделген іс-шараларды сапалы әрі уақтылы орындау жөніндегі қызметін үйлестірсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 17 шілдедегі
№ 127-ө өкіміне
қосымша
Мүдделі мемлекеттік органдардың, ұлттық холдингтер мен
компаниялардың Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамыту жөніндегі қызметін үйлестіруге арналған
жұмыс тобы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Ақмола облысының әкімі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Туризм индустриясы комитетінің төрағасы, хатшы
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары вице-министрінің міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары
Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқарушысының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі Шекаралық бақылау бас басқармасы бастығының лауазымы бойынша уақытша міндетін атқарушы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі Өнеркәсіп, көлік және коммуникация саласындағы бюджеттік бағдарламаларды жоспарлау департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі Агроөнеркәсіп кешені, табиғи ресурстар, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы бюджеттік бағдарламаларды жоспарлау департаментінің директоры
«ҚазТрансОйл-Сервис» акционерлік қоғамының бас директоры (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для координации деятельности заинтересованных государственных органов, национальных холдингов и компаний по развитию Щучинско-Боровской курортной зоны в Акмолинской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июля 2012 года № 127-р
В целях координации деятельности по развитию Щучинско-Боровской курортной зоны в Акмолинской области:
1. Создать рабочую группу для координации деятельности по развитию Щучинско-Боровской курортной зоны в Акмолинской области (далее — рабочая группа), в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе осуществлять координацию деятельности заинтересованных государственных органов, национальных холдингов и компаний по качественному и своевременному выполнению мероприятий, предусмотренных планом мероприятий по развитию Щучинско-Боровской курортной зоны.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 июля 2012 года № 127-р
Рабочая группа
для координации деятельности
заинтересованных государственных органов, национальных
холдингов и компаний по развитию Щучинско-Боровской
курортной зоны в Акмолинской области
Сноска. Рабочая группа в редакции постановления Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
аким Акмолинской области, заместитель руководителя
вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан, заместитель руководителя
председатель Комитета индустрии туризма Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, секретарь
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
исполняющий обязанности вице-министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
заместитель Управляющего Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
председатель Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан
временно исполняющий обязанности по должности начальника Главного управления пограничного контроля Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
директор Департамента планирования бюджетных программ в сфере промышленности, транспорта и коммуникаций Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
директор Департамента планирования бюджетных программ в сфере агропромышленного комплекса, природных ресурсов, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
генеральный директор акционерного общества «КазТрансОйл-Сервис» (по согласованию)