"Халықаралық сауда" индикаторы бойынша Дүниежүзілік банктің «Doing Business» рейтингісінің көрсеткіштерін жақсарту жөнінде кедендік реттеуге байланысты ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 25 шілдедегі N 132-ө Өкімі
«Халықаралық сауда» индикаторы бойынша Дүниежүзілік банктің «Doing Business» рейтінгісіндегі Қазақстан Республикасының ұстанымын жақсарту мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев
Ербол Тұрмаханұлы
-
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары,
жетекшi
Дәленов
Руслан Ерболатұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, орынбасары
Әмiрханұлы
Уәлихан
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кірістерді талдау және салық және кеден заңнамасы мәселелерін үйлестіру департаментінің директоры, хатшы
Бекетаев
Марат Бақытжанұлы
-
Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінің жауапты хатшысы
Жақсылықов
Тимур Мекешұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Бектұров
Азат Ғаббасұлы
-
Қазақстан Республикасының Көлік
және коммуникация вице-министрі
Жамаубаев
Ерұлан Кенжебекұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкінің Үйлестіру
департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Ертілесова
Жаннат Жұрғалиқызы
-
Қазақстан салық төлеушілер қауымдастығы басқарушы кеңесінің төрайымы (келісім бойынша)
Әмірин
Ғұсман Кәрімұлы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендік бақылау комитетінің төрағасы
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 11.10.2013 № 166-ө өкімімен.
2. Жұмыс тобы 2013 жылғы желтоқсанға дейінгі мерзімде «Халықаралық сауда» индикаторы бойынша Дүниежүзілік банктің «Doing Business» рейтингісінің көрсеткіштерін жақсарту жөнінде кедендік реттеуге байланысты ұсыныстар әзірлеуді қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 11.10.2013 № 166-ө өкімімен.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                               К. Мәсімов

О создании рабочей группы для выработки предложений по улучшению показателей рейтинга Всемирного банка "Doing Business" по индикатору "Международная торговля", связанных с таможенным регулированием
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июля 2012 года № 132-р
В целях улучшения позиции Республики Казахстан по индикатору «Международная торговля» рейтинга «Doing Business» Всемирного банка в сфере таможенного регулирования:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев
Ербол Турмаханович
-
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Даленов
Руслан Ерболатович
-
вице-министр финансов Республики
Казахстан, заместитель
Амирханулы
Валихан
-
директор Департамента анализа доходов и
координации вопросов налогового и таможенного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь
Бекетаев
Марат Бахытжанович
-
ответственный секретарь Министерства
юстиции Республики Казахстан
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
-
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Бектуров
Азат Габбасович
-
вице-министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Жамаубаев
Ерулан Кенжебекович
-
директор Департамента координации
Национального Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Амрин
Госман Каримович
-
председатель Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
Ертлесова
Жаннат Джургалиевна
-
председатель управляющего совета ассоциации налогоплательщиков Казахстана (по согласованию)
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 11.10.2013 № 166-р.
2. Рабочей группе в срок до декабря 2013 года обеспечить выработку предложений по улучшению показателей рейтинга Всемирного банка «Doing Business» по индикатору «Международная торговля», связанных с таможенным регулированием.
Сноска. Пункт 2 в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 11.10.2013 № 166-р.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                            К. Масимов