"Каспий теңізінің су биоресурстары жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының делегациясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 1 тамыздағы № 141-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 272 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.05.2016 № 272 қаулысымен.
«Каспий теңізінің су биоресурстары жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының делегациясын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкімге қосымша осы өкімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 1 тамыздағы
№ 141 өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1998 жылғы 8 сәуірдегі
№ 63-ө өкіміне
қосымша
Каспий теңізінің су биоресурстары жөніндегі комиссиядағы
Қазақстан Республикасы делегациясының құрамы
Тейлянов                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Қадыржан Гейнятович            шаруашылығы министрлігі Балық
шаруашылығы комитетінің төрағасы,
жетекші
Жұмажанов                    - Қазақстан Республикасы Ауыл
Бауыржан Жұмажанұлы            шаруашылығы министрлігі Балық
шаруашылығы комитеті төрағасының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Шотқараев                    - Қазақстан Республикасы Ауыл
Азис Васильевич                шаруашылығы министрлігі Балық
шаруашылығы комитеті төрағасының
орынбасары
Исетов                       - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Арман Асқарұлы                 министрлігі Халықаралық құқық
департаментінің директоры
Қаңтарбекова                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Аида Маратқызы                 министрлігі Халықаралық құқық
департаментінің бірінші хатшысы
Жүнісов                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Нариман Талғатұлы              шаруашылығы министрлігі Балық
шаруашылығы комитеті балық қорларын
қорғау және балық аулауды реттеу
басқармасының бастығы
Есқалиев                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Қадырбек Нағымұлы              шаруашылығы министрлігінің Балық
шаруашылығы комитеті акваөсіруді
дамыту басқармасының бастығы
Сқақов                       - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Рауан Бауыржанұлы              даму және сауда министрлігі
Экономика салаларын дамыту
департаменті өнеркәсіпті, ауыл
шаруашылығын және экологияны дамыту
басқармасының бастығы
Айжігітов                    - Қазақстан Республикасы Ауыл
Амантай Ығылманұлы             шаруашылығы министрлігі Балық
шаруашылығы комитеті Жайық-Каспий
облысаралық бассейндік балық
шаруашылығы инспекциясының бастығы
Ыбыраев                      - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әлібек Зәрубекұлы              қауіпсіздік комитеті Шекара
қызметінің Бас штабы теңіз бөлімінің
консультанты, 3 рангілі капитан
(келісім бойынша)
Ахметов                      - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Серік Қабдуәлиұлы              ортаны қорғау министрлігі Каспий
теңізінің теңіз ортасын қорғау
бойынша негіздемелік конвенциямен
өзара байланыс бойынша ұлттық
қызметкер
Исбеков                      - «Қазақ балық шаруашылығы
Қуаныш Байболатұлы             ғылыми-зерттеу институты»
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің бас директоры
(келісім бойынша)
Ким                          - «Қазақ балық шаруашылығы
Юлия Анатольевна               ғылыми-зерттеу институты»
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Атырау филиалы директорының ғылым
бойынша орынбасары (келісім бойынша)
Бахиянов                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Аян Қайратұлы                  шаруашылығы министрлігі Балық
шаруашылығы комитеті балық қорларын
қорғау және балық аулауды реттеу
басқармасының бас сарапшысы

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р "О создании делегации Республики Казахстан в Комиссию по водным биоресурсам Каспийского моря"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 августа 2012 года № 141-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2016 № 272.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
от 8 апреля 1998 года № 63-р «О создании делегации Республики Казахстан в Комиссию по водным биоресурсам Каспийского моря» следующее изменение:
приложение к указанному распоряжению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахста     н
от 1 августа 2012 года № 141-р
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 апреля 1998 года № 63-р
Состав делегации Республики Казахстан
в Комиссии по водным биоресурсам Каспийского моря
Тейлянов
Кадыржан Гейнятович
-
председатель Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, руководитель
Жумажанов
Бауыржан Жумажанович
-
заместитель председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, заместитель руководителя
Шуткараев
Азис Васильевич
-
заместитель председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Исетов
Арман Аскарович
-
директор Международно-правового департамента Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Кантарбекова
Аида Маратовна
-
первый секретарь Международно-правового департамента Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Жунусов
Нариман Талгатович
-
начальник управления охраны рыбных ресурсов и регулирования рыболовства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Искалиев
Кадырбек Нагимович
-
начальник управления развития аквакультуры Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Скаков
Рауан Бауыржанович
-
начальник управления развития промышленности, сельского хозяйства и экологии Департамента развития отраслей экономики Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
Айжигитов
Амантай
Игильманович
-
начальник Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Ибраев
Алибек Зарубекович
-
консультант морского отдела Главного штаба Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, капитан
3-го ранга (по согласованию)
Ахметов
Серик Кабдуалиевич
-
национальный сотрудник по взаимосвязи с Рамочной конвенцией по защите морской среды Каспийского моря Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Исбеков
Куаныш Байболатович
-
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью «Казахский научно-исследовательский институт рыбного хозяйства» (по согласованию)
Ким
Юлия Анатольевна
-
заместитель директора по науке Атырауского филиала товарищества с ограниченной ответственностью «Казахский научно-исследовательский институт рыбного хозяйства» (по согласованию)
Бахиянов
Аян Кайратович
-
главный эксперт управления охраны рыбных ресурсов и регулирования рыболовства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан