Есіл өзенінің су ағысын реттеу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2012 жылғы 7 тамыздағы № 145-ө Өкiмi
Елорданың әкімшілік шекаралары шегінде Есіл өзенінің гидрологиялық режимін жақсарту, сондай-ақ Астана қаласын ауыз сумен орнықты қамтамасыз ету жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов
Серік Нығметұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Толыбаев
Марат Еркінұлы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Шолпанқұлов
Берік Шолпанқұлұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Ескендіров
Абай Мұқашұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі
Мұхамбетов
Мирлан Бегежанұлы
-
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі
Крылов
Василий Леонидович
-
Астана қаласы әкімінің орынбасары
Айтмұхаметов
Қосман Қайыртайұлы
-
Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары
Сайдуақасов
Мұрат Ашметұлы
-
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті төрағасының міндетін атқарушы
Галиев
Владислав Германович
-
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары
Шкарупа
Анатолий Валерьевич
-
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары.
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде елорданың әкімшілік шекарасы шегінде Есіл өзенінің гидрологиялық режимін жақсарту және Астана қаласын ауыз сумен орнықты қамтамасыз ету жөніндегі іс-қимыл жоспарын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары С.Н. Ахметовке жүктелсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов

О создании рабочей группы для выработки предложений по регулированию стоков воды реки Есиль
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 августа 2012 года № 145-р
В целях выработки предложений по улучшению гидрологического режима реки Есиль в пределах административных границ столицы, а также устойчивому обеспечению города Астаны питьевой водой:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов
Серик Ныгметулы
-
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Толибаев
Марат Еркинович
-
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Шолпанкулов
Берик Шолпанкулович
-
вице-министр финансов Республики Казахстан
Искандиров
Абай Мукашевич
-
вице-министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
Мухамбетов
Мирлан Бегежанович
-
вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан
Крылов
Василий Леонидович
-
заместитель акима города Астаны
Айтмухаметов
Косман Каиртаевич
-
первый заместитель акима Акмолинской области
Сайдуакасов
Мурат Ашметович
-
исполняющий обязанности председателя Комитета геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Галиев
Владислав Германович
-
заместитель председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Шкарупа
Анатолий Валерьевич
-
заместитель председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан план действий по улучшению гидрологического режима реки Есиль в пределах административных границ столицы и устойчивому обеспечению города Астаны питьевой водой.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова С.Н.
Премьер-Министр                            К. Масимов