"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 228-ө Өкімі
«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы «Жас Отан» жастар қанатының II Съезінде берген Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмаларын іске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                   - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы            Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Әбенов                     - Қазақстан Республикасының Білім
Мұрат Абдуламитұлы           және ғылым вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Өтешев                     - Қазақстан Республикасы Білім және
Нұрлан Сүлейменұлы           ғылым министрлігі Жастар ісі комитеті
төрағасының міндетін атқарушы, хатшы
Әбдірахымов                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ғабидолла                    Басшысының орынбасары, Қазақстан
Рахматоллаұлы                Республикасы Әкімшілігі Президентінің
жанындағы Жастар саясаты жөніндегі
кеңестің төрағасы (келісім бойынша)
Дерновой                   - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Анатолий Григорьевич         қорғау министрлігінің жауапты хатшысы
Жошыбаев                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы            министрлігінің жауапты хатшысы
Баймолдина                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Зәуреш Хамитқызы             министрінің орынбасары
Қырықбаев                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Арман Оразбайұлы             және ақпарат вице-министрі
Толыбаев                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Еркінұлы               шаруашылығы вице-министрі
Тыныбеков                  - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қайрат Сағатханұлы           министрінің орынбасары
Жұманғарин                 - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Серік Мақашұлы               вице-министрі
Ашуев                      - Қазақстан Республикасы Статистика
Айдын Жұмабекұлы             агенттігі төрағасының орынбасары
Омаров                     - Қазақстан Республикасының Спорт
Мұрат Ескелдіұлы             және дене шынықтыру істері агенттігі
төрағасының орынбасары
Шойкин                     - Қазақстан Республикасы Дін істері
Ғалым Нұрмағамбетұлы         агенттігі төрағасының орынбасары
Ахметжанов                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Саян Қылышұлы               қызмет істері агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Есімов                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Дәулетхан Серғазыұлы         сақтау министрлігі Медициналық және
фармацевтикалық қызметті бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Балаева                    - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Аида Ғалымқызы
Өрсариев                   - Павлодар облысы әкімнің орынбасары
Арын Амангелдіұлы
Ташубаев                   - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Әркен Қапанұлы               министрлігі Штабтар бастықтары
комитеті Тәрбие және идеологиялық
жұмыстар департаментінің бастығы
Қаржаубаев                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Аслан Жұмағалиұлы            халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің Халықты жұмыспен қамту
департаменті директорының орынбасары
Сыдықов                    - «Нұр Отан» халықтық демократиялық
Нұрлан Ерболатұлы            партиясының «Жас Отан» жастар қанатының
атқарушы хатшысы (келісім бойынша)
Кереева                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Гүлбану Мейірғалиқызы        бюджеттік жоспарлау министрлігі
Әлеуметтік саясат және мемлекеттік
органдарды дамыту департаментінің
директоры
Бекназаров                 - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Әнуар Мұратұлы               акционерлік қоғамы Адами ресурстарды
басқару департаментінің менеджері
(келісім бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 декабря 2012 года № 228-р
В целях реализации поручений Президента Республики Казахстан, данных на II Съезде Молодежного крыла «Жас Отан» Народно-демократической партии «Нур Отан»:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев
Ербол Турмаханович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Абенов
Мурат Абдуламитович
-
вице-министр образования и науки Республики Казахстан, заместитель руководителя
Утешев
Нурлан Сулейменович
-
исполняющий обязанности председателя Комитета по делам молодежи Министерства образования и науки Республики Казахстан, секретарь
Абдрахимов
Габидулла Рахматуллаевич
-
Заместитель Руководителя Администрации
Президента Республики Казахстан,
председатель Совета по молодежной
политике при Президенте Республики
Казахстан (по согласованию)
Дерновой
Анатолий Григорьевич
-
ответственный секретарь Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Жошыбаев
Рапиль Сейтханович
-
ответственный секретарь Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Баймолдина
Зауреш Хамитовна
-
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан
Кырыкбаев
Арман Оразбаевич
-
вице-министр культуры и информации Республики Казахстан
Толибаев
Марат Еркинович
-
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Тыныбеков
Кайрат Сагатханович
-
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
Жумангарин
Серик Макашевич
-
вице-министр регионального развития
Республики Казахстан
Ашуев
Айдын Жумабекович
-
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике
Омаров
Мурат Ескельдинович
-
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
Шойкин
Галым Нурмагамбетович
-
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам религий
Ахметжанов
Саян Кылышевич
-
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)
Есимов
Даулетхан Сергазиевич
-
заместитель председателя Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Балаева
Аида Галымовна
-
заместитель акима города Астаны
Орсариев
Арын Амангельдиевич
-
заместитель акима Павлодарской области
Ташубаев
Аркен Капанович
-
начальник Департамента воспитательной и идеологической работы Комитета начальников штабов Министерства обороны Республики Казахстан
Каржаубаев
Аслан Жумагалиевич
-
заместитель директора Департамента занятости Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Сыдыков
Нурлан Ерболатович
-
исполнительный секретарь молодежного крыла «Жас Отан» Народно-демократической партии «Нур Отан» (по согласованию)
Кереева
Гульбану Мейргалиевна
-
директор Департамента социальной
политики и развития государственных
органов Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Бекназаров
Анвар Муратович
-
менеджер Департамента управления
человеческими ресурсами акционерного
общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Казына»
(по согласованию)

Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 27.03.2013 № 60-ө өкімімен.
2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 15 сәуірге дейінгі мерзімде жаңа редакциядағы «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                             С. Ахметов

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 27.03.2013 № 60-р.
2. Рабочей группе в срок до 15 апреля 2013 года разработать и внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан» в новой редакции.
Премьер-Министр                            С. Ахметов