Стамбул процесіне мүше мемлекеттердің сыртқы істер министрлерінің 3-конференциясын дайындау мен өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 38-ө Өкімі
2013 жылғы 25 – 26 сәуірде Алматы қаласында Стамбул процесіне мүше мемлекеттердің сыртқы істер министрлерінің 3-конференциясын (бұдан әрі – конференция) дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған конференцияны дайындау мен өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 25 ақпандағы
№ 38-ө өкімімен
бекітілген
Стамбул процесіне мүше мемлекеттердің сыртқы істер
министрлерінің 3-конференциясын дайындау мен өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Ыдырысов
Ерлан Әбілфайызұлы
-
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі, төраға
Сарыбай
Қайрат Шораұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Әли
Ерлік Шәкірұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Жалпыазиялық ынтымақтастық департаментінің директоры, хатшы
Жоламанов
Нұрлан Айтманұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары - Шекара қызметінің директоры (келісім бойынша)
Оразқұлов
Қанат Орынтайұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Байжүнісов
Ерік Әбенұлы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Бектұров
Азат Ғаббасұлы
-
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі
Дәленов
Руслан Ерболатұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Смайылов
Жанболат Амангелдіұлы
-
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі
Тұрғымбаев
Ерлан Заманбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Шаяхметов
Саят Болатұлы
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Мұқашев
Мәулен Шапанбайұлы
-
Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары
Қазыбаев
Айдар Қалымтайұлы
-
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі Сауда комитетінің төрағасы
Қалианбеков
Болат Серікұлы
-
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат комитетінің төрағасы
Бекжанов
Серік Рахметжанұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі директорының орынбасары (келісім бойынша)
Сорокин
Александр Николаевич
-
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері Әуе қорғанысы күштерінің бас қолбасшысы
Тұматов
Айдарбек Әнуарбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Азия және Африка департаментінің директоры
Оразаев
Тимур Бейбітәлиұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Ерекше тапсырмалар жөніндегі Елшісі
Бақаев
Әлібек Әсетұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Жалпыазиялық ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары
Басымбеков
Жабай Шерханұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Мемлекеттік протокол қызметі басшысының орынбасары
Михно
Дмитрий Леонидович
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Мемлекеттік протокол қызметі басшысының орынбасары
Қанәлимов
Ерлан Ермекұлы
-
Астана қаласының әкімі аппараты басшысының орынбасары
Омаров
Ілияс Темірланұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі баспасөз қызметінің басшысы
Әбішев
Ерлан Тілемісұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Консулдық қызмет департаментінің паспорттық-визалық басқармасының бастығы
Игенсартова
Дина Әсетқызы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Валюта-қаржы департаментінің бюджеттік жоспарлау және талдау басқармасының бастығы

Об утверждении состава организационного комитета по подготовке и проведению 3-й конференции министров иностранных дел государств-членов Стамбульского процесса
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 февраля 2013 года № 38-р
В целях подготовки и проведения 25 – 26 апреля 2013 года в городе Алматы 3-й конференции министров иностранных дел государств-членов Стамбульского процесса (далее – конференция):
1. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению конференции.
2. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 февраля 2013 года № 38-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
3-й конференции министров иностранных дел
государств-членов Стамбульского процесса
Идрисов
Ерлан Абильфаизович
-
Министр иностранных дел Республики Казахстан, председатель
Сарыбай
Кайрат Шораулы
-
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан, заместитель председателя
Али
Ерлик Шакирович
-
директор Департамента общеазиатского сотрудничества Министерства иностранных дел Республики Казахстан, секретарь
Джуламанов
Нурлан Айтманович
-
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан - директор Пограничной службы (по согласованию)
Оразкулов
Канат Орынтаевич
-
заместитель Начальника Службы охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Байжунусов
Эрик Абенович
-
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
Бектуров
Азат Габбасович
-
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Даленов
Руслан Ерболатович
-
вице-министр финансов Республики Казахстан
Смаилов
Жанболат Амангельдинович
-
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Тургымбаев
Ерлан Заманбекович
-
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
Шаяхметов
Саят Болатович
-
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
Мукашев
Маулен Шапанбаевич
-
первый заместитель акима города Алматы
Казыбаев
Айдар Калымтаевич
-
председатель Комитета торговли Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Кальянбеков
Болат Серикович
-
председатель Комитета информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан
Бекжанов
Серик Рахметжанович
-
заместитель директора Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Сорокин
Александр Николаевич
-
главнокомандующий Силами воздушной обороны Вооруженных Сил Республики Казахстан
Туматов
Айдарбек Ануарбекович
-
директор Департамента Азии и Африки Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Уразаев
Тимур Бейбиталиевич
-
Посол по особым поручениям Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Бакаев
Алибек Асетович
-
заместитель директора Департамента общеазиатского сотрудничества Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Басымбеков
Жабай Шерханович
-
заместитель Шефа Службы государственного протокола Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Михно
Дмитрий Леонидович
-
заместитель Шефа Службы государственного протокола Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Каналимов
Ерлан Ермекович
-
заместитель руководителя аппарата акима города Астаны
Омаров
Ильяс Темирланович
-
руководитель пресс-службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Абишев
Ерлан Тилемисович
-
начальник паспортно-визового управления Департамента консульской службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Игенсартова
Дина Асетовна
-
начальник управления бюджетного планирования и анализа Валютно-финансового департамента Министерства иностранных дел Республики Казахстан