"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 228-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 60-ө өкімі
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 228-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Жұманғарин            - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Серік Мақашұлы          вице-министрі
Кереева               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Гүлбану Мейірғалиқызы   бюджеттік жоспарлау министрлігі Әлеуметтік
саясат және мемлекеттік органдарды дамыту
департаментінің директоры
Бекназаров            - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Әнуар Мұратұлы          акционерлік қоғамы Адами ресурстарды басқару
департаментінің менеджері (келісім бойынша);
мына:
«Әбдірахымов          - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау
Ғабидолла               агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) Рахматоллаұлы           төрағасы, Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы Жастар саясаты
жөніндегі кеңестің төрағасы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Әбдірахымов          - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ғабидолла               Басшысының орынбасары, Қазақстан Республикасы
Рахматоллаұлы           Әкімшілігі Президентінің жанындағы Жастар
саясаты жөніндегі кеңестің төрағасы (келісім
бойынша)»;
көрсетілген жұмыс тобының құрамынан: Мәдина Ерасылқызы Әбілқасымова, Лена Мағауияқызы Кармазина, Николай Петрович Тихонюк шығарылсын.
Премьер-Министр                             С. Ахметов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 декабря 2012 года № 228-р "О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2013 года № 60-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
от 10 декабря 2012 года № 228-р «О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан» следующие изменения:
ввести в состав рабочей группы:
Жумангарина                 - вице-министра регионального развития
Серика Макашевича             Республики Казахстан
Керееву                     - директора Департамента социальной
Гульбану Мейргалиевну         политики и развития государственных
органов Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Бекназарова                 - менеджера Департамента
Анвара Муратовича             управления человеческими ресурсами
акционерного общества «Фонд
национального благосостояния
«Самрук-Казына» (по согласованию);
строку:
«Абдрахимов                 - Председатель Агентства Республики
Габидулла Рахматуллаевич      Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство),
председатель Совета по молодежной
политике при Президенте Республики
Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Абдрахимов               - Заместитель Руководителя Администрации
Габидулла Рахматуллаевич    Президента Республики Казахстан,
председатель Совета по молодежной
политике при Президенте Республики
Казахстан (по согласованию)»;
вывести из состава указанной рабочей группы: Абылкасымову Мадину Ерасыловну, Кармазину Лену Магауяновну, Тихонюка Николая Петровича.
Премьер-Министр                            С. Ахметов