"Суға тарифтерді белгілеу жүйесін жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 225-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 67-ө өкімі
«Суға тарифтерді белгілеу жүйесін жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 225-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов                  - Қазақстан Республикасы
Қайрат Нематұлы               Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Оспанов                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Мұрат Мағауияұлы              монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы, жетекшінің орынбасары
Майтиев                     - Қазақстан Республикасы Экономика және
Азамат Бақдәулетұлы           бюджеттік жоспарлау министрлігі Табиғи
монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау саясаты
департаментінің директоры, хатшы
Әбілқасымова                - Қазақстан Республикасының Экономика
Мәдина Ерасылқызы             және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Қырықбаев                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Арман Оразбайұлы              ақпарат вице-министрі
Нысанбаев                   - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Ерлан Нұралыұлы               ортаны қорғау вице-министрі
Өмірияев                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мүслім Тайырұлы               шаруашылығы вице-министрі
Шолпанқұлов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы            вице-министрі
Баймұқанов                  - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Тимур Сұлтанбекұлы            қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасының орынбасары
Шкарупа                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Анатолий Валерьевич           монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Галиев                      - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Владислав Германович          министрлігі Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитетінің төрағасы
Асамбаев                    - «Алматы су» консорциуымының төрағасы,
Уәлихан Серікұлы              «Холдинг Алматы су» мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының бас директоры
(келісім бойынша)
Әубәкіров                   - «Өскемен су арнасы» мемлекеттік
Ержан Майданұлы               коммуналдық кәсіпорнының директоры
Базылов                     - «Бастау» мемлекеттік коммуналдық
Қуанышкелді Нұрланұлы         кәсіпорнының бас директоры
Гордеева                    - «Қарағанды су» жауапкершілігі шектеулі
Елизавета Александровна       серіктестігі бас директорының қаржы
мәселелері жөніндегі орынбасары
(келісім бойынша)
Ғосман                      - «Каспий жылу, су арнасы» мемлекеттік
Серік Ғимыранұлы              коммуналдық кәсіпорнының директоры
Досаев                      - «Астана су арнасы» мемлекеттік
Уәлихан Маратұлы              коммуналдық кәсіпорнының бас директоры
Ыбыраев                     - «Ақбұлақ» акционерлік қоғамының
Асан Сәрсенғалиұлы            президенті (келісім бойынша)
Имашев                      - «Батыс су арнасы» жауапкершілігі
Қайырғали Есенғалиұлы         шектеулі серіктестігінің директоры
(келісім бойынша)
Исламов                     - «Көкшетау су арнасы» мемлекеттік
Сапарбек Темірханұлы          коммуналдық кәсіпорнының бас директоры
Ким                         - «Жетісу су арнасы» мемлекеттік
Валерий Федорович             коммуналдық кәсіпорнының бас директоры
Киселев                     - «Қостанай-су» мемлекеттік коммуналдық
Игорь Иванович                кәсіпорны директорының экономикалық
мәселелер жөніндегі орынбасары
Колмыкова                   - «Павлодар су арнасы» жауапкершілігі
Галина Николаевна             шектеулі серіктестігінің қаржы
директоры (келісім бойынша)
Орманов                     - «Су ресурстары-маркетинг»
Анарбек Оңғарұлы              жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
бас директоры (келісім бойынша)
Оспанбеков                  - «Тараз-су» мемлекеттік коммуналдық
Тілеухан Оспанбекұлы          кәсіпорнының директоры
Ташлыков                    - «Атырау су арнасы» мемлекеттік
Андрей Владимирович           коммуналдық кәсіпорнының директоры
Сәтин                       - «Қызылжар су» жауапкершілігі шектеулі
Аслан Асқарұлы                серіктестігінің бас директоры (келісім
бойынша)
Өсербаев                    - «Қызылорда су жүйесі» мемлекеттік
Мұратбек Базарбекұлы          коммуналдық кәсіпорнының оңалтушы
басқарушысы;
»;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 225-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию системы тарифообразования на воду"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 67-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 225-р «О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию системы тарифообразования на воду» следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов
Кайрат Нематович
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Оспанов
Мурат Магавьянович
Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, заместитель руководителя
Майтиев
Азамат Бакдаулетович
директор Департамента политики по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарь
Абылкасымова
Мадина Ерасыловна
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Кырыкбаев
Арман Оразбаевич
вице-министр культуры и информации Республики Казахстан
Нысанбаев
Ерлан Нуралиевич
вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан
Умирьяев
Муслим Таирович
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Шолпанкулов
Берик Шолпанкулович
вице-министр финансов Республики Казахстан
Баймуханов
Тимур Султанбекович
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Шкарупа
Анатолий Валерьевич
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Галиев
Владислав Германович
председатель Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан
Асамбаев
Валихан Серикович
председатель консорциума «Алматы су», генеральный директор государственного коммунального предприятия «Холдинг Алматы су» (по согласованию)
Аубакиров
Ержан Майданович
директор государственного коммунального предприятия «Оскемен Водоканал»
Базилов
Куанышкелди Нурланович
генеральный директор государственного коммунального предприятия «Бастау»
Гордеева
Елизавета Александровна
заместитель генерального директора по финансовым вопросам товарищества с ограниченной ответственностью «Караганды су» (по согласованию)
Гусман
Серик Гимиранулы
директор государственного коммунального предприятия «Каспий жылу, су арнасы»
Досаев
Валихан Маратович
генеральный директор государственного коммунального предприятия «Астана су арнасы»
Ибраев
Асан Сарсенгалиевич
президент акционерного общества «Акбулак» (по согласованию)
Имашев
Каиргали Есенгалиевич
директор товарищества с ограниченной ответственностью «Батыс су арнасы»
(по согласованию)
Исламов
Сапарбек Темирханович
генеральный директор государственного коммунального предприятия «Кокшетау су арнасы»
Ким
Валерий Федорович
генеральный директор государственного коммунального предприятия «Жетысу су арнасы»
Киселев
Игорь Иванович
заместитель директора по экономическим вопросам государственного коммунального предприятия «Костанай-су»
Колмыкова
Галина Николаевна
финансовый директор товарищества с ограниченной ответственностью
«Павлодар-Водоканал» (по согласованию)
Орманов
Анарбек Онгарович
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью «Водные ресурсы-маркетинг» (по согласованию)
Оспанбеков
Тулеухан Оспанбекович
директор государственного коммунального предприятия «Тараз-су»
Ташлыков
Андрей Владимирович
директор государственного коммунального предприятия «Атырау су арнасы»
Сатин
Аслан Аскарович
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью «Кызылжар су» (по согласованию)
Усербаев
Муратбек Базарбекович
реабилитационный управляющий государственного коммунального предприятия «Кызылорда су жүйесі»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:

«2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 7 маусымға дейінгі мерзімде суға тарифтерді белгілеу жүйесін жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеп, Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.».
Премьер-Министр                                  С. Ахметов

«2. Рабочей группе в срок до 7 июня 2013 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию системы тарифообразования на воду.».
Премьер-Министр                             С. Ахметов