"Жаһандық инфрақұрылымдық интеграция" бағдарламасын әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 87-ө өкімі
«Жаһандық инфрақұрылымдық интеграция» бағдарламасын әзірлеу бойынша ұсыныстар дайындау мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда жұмыс тобы құрылсын.
2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне 2013 жылғы 31 мамырға дейін «Жаһандық инфрақұрылымдық интеграция» бағдарламасының жобасына ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қ.Н. Келімбетовке жүктелсін.
Премьер-Министр                                    С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 29 мамырдағы
№ 87-ө өкіміне қосымша
«Жаһандық инфрақұрылымдық интеграция»
бағдарламасын әзірлеу бойынша жұмыс тобының құрамы
Келімбетов               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Қайрат Нематұлы            орынбасары, жетекші
Досаев                   - Қазақстан Республикасының Экономика және
Ерболат Асқарбекұлы        бюджеттік жоспарлау министрі, жетекшінің
орынбасары
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы           бюджеттік жоспарлау вице-министрі, хатшы
Рау                      - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович           жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Жұманғарин               - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Серік Мақашұлы             вице-министрі
Жошыбаев                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы          министрінің бірінші орынбасары
Толыбаев                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Еркінұлы             шаруашылығы вице-министрі
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы          вице-министрі
Бектұров                 - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы             коммуникация вице-министрі
Ақшолақов                - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Болат Оралұлы              вице-министрі
Әбдіғаппаров             - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Әсет Мұхтарұлы             акционерлік қоғамының басқарушы директоры
(келісім бойынша)
Алпысбаев                - «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы»
Қанат Қалиұлы              акционерлік қоғамының логистика жөніндегі
вице-президенті (келісім бойынша)
Әушәріпов                - «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы»
Виталий Сергеевич          акционерлік қоғамының «Инфрақұрылымдық
жобалар орталығы» филиалының директоры
(келісім бойынша)

О создании рабочей группы по разработке программы "Глобальная инфраструктурная интеграция"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 87-р
В целях выработки предложений по разработке программы «Глобальная инфраструктурная интеграция»:
1. Создать рабочую группу в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе до 31 мая 2013 года представить в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан предложения к проекту программы «Глобальная инфраструктурная интеграция».
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан К.Н. Келимбетова.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 мая 2013 года № 87-р
Состав рабочей группы по разработке программы
«Глобальная инфраструктурная интеграция»
Келимбетов                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Кайрат Нематович              Казахстан, руководитель
Досаев                      - Министр экономики и бюджетного
Ерболат Аскарбекович          планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан,
секретарь
Рау                         - первый вице-министр индустрии и новых
Альберт Павлович              технологий Республики Казахстан
Жумангарин                  - вице-министр регионального развития
Серик Макашевич               Республики Казахстан
Жошыбаев                    - первый заместитель Министра иностранных
Рапиль Сейтханович            дел Республики Казахстан
Толыбаев                    - вице-министр сельского хозяйства
Марат Еркинович               Республики Казахстан
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан
Бектуров                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович               Республики Казахстан
Акчулаков                   - вице-министр нефти и газа Республики
Болат Оралович                Казахстан
Абдыгаппаров                - управляющий директор акционерного
Асет Мухтарович               общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Қазына»
(по согласованию)
Алпысбаев                   - вице-президент по логистике
Канат Калиевич                акционерного общества «Национальная
компания «Қазақстан темір жолы»
(по согласованию)
Аушарипов                   - директор филиала «Центр
Виталий Сергеевич             инфраструктурных проектов» акционерного
общества «Национальная компания
«Қазақстан темір жолы»
(по согласованию)