"Қазақмыс" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі қызметінің проблемалы мәселелерін қарау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 101-ө өкімі
«Қазақмыс» корпорациясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі қызметінің проблемалы мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда жұмыс тобы құрылсын.
2. Жұмыс тобы «Қазақмыс» корпорациясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өкілдерімен бірге бір ай мерзімде қалыптасқан жағдайды талдап, Қазақстан Республикасының Үкіметіне проблемалы мәселелерді реттеу жөнінде ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 2 шілдедегі
№ 101-ө өкіміне
қосымша
«Қазақмыс» корпорациясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі қызметінің проблемалы мәселелерін қарау жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Өскенбаев
Қайырбек Айтбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму бірінші вице-министрі, жетекші
Рау
Альберт Павлович
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Ахметжанов
Әнуар Мұратұлы
-
Қарағанды облысы әкімінің орынбасары, жетекшінің орынбасары
Дүйсебаев
Асылбек Жексенбайұлы
-
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары
Құсайынов
Марат Әпсеметұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Скляр
Роман Васильевич
-
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі
Петров
Валерий Викторович
-
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі
Шолпанқұлов
Берік Шолпанқұлұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Егемберді
Ерғали Қуандықұлы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Ысқақов
Марлен Нұрахметұлы
-
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі
Кәрібаев
Ержан Ғаббасұлы
-
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитеті төрағасының орынбасары
Баитов
Қанат Құрмашұлы
-
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитеті тау-кен металлургиясы басқармасының бастығы
Ермұханов
Әділше Мағрұпұлы
-
«Қазақстан темір жолы» акционерлік қоғамының вице-президенті (келісім бойынша)
Огай
Эдуард Викторович
-
«Қазақмыс» корпорациясы»
жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктінің басқарма төрағасы (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по рассмотрению проблемных вопросов деятельности товарищества с ограниченной ответственностью Корпорация "Казахмыс"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 101-р
В целях выработки предложений по проблемным вопросам деятельности товарищества с ограниченной ответственностью Корпорация «Казахмыс»:
1. Создать рабочую группу в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в месячный срок совместно с представителями товарищества с ограниченной ответственностью Корпорация «Казахмыс» проанализировать сложившуюся ситуацию и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по урегулированию проблемных вопросов.
Премьер-Министр                        С. Ахметов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 июля 2013 года № 101-р
Состав
рабочей группы по рассмотрению проблемных вопросов деятельности
товарищества с ограниченной ответственностью Корпорация
«Казахмыс»
Ускенбаев
Кайрбек Айтбаевич
-
первый вице-министр регионального развития Республики Казахстан, руководитель
Рау
Альберт Павлович
-
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан, заместитель руководителя
Ахметжанов
Ануар Муратович
-
заместитель акима Карагандинской области, заместитель руководителя
Дуйсебаев
Асылбек Жексенбаевич
-
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Кусаинов
Марат Апсеметович
-
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Скляр
Роман Васильевич
-
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Петров
Валерий Викторович
-
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Шолпанкулов
Берик Шолпанкулович
-
вице-министр финансов Республики Казахстан
Егемберды
Ергали Куандыкович
-
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Искаков
Марлен Нурахметович
-
вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан
Карибаев
Ержан Габбасович
-
заместитель председателя Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Баитов
Канат Курмашевич
-
начальник управления горно-металлургической промышленности Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Ермуханов
Адельша Магрупович
-
вице-президент акционерного общества «Казахстан темір жолы» (по согласованию)
Огай
Эдуард Викторович
-
председатель правления товарищества с ограниченной ответственностью «Корпорация "Казахмыс" (по согласованию)