Индонезия Республикасының Президенті С.Б. Юдойононың Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 147-ө өкімі
Индонезия Республикасының Президенті С.Б. Юдойононың 2013 жылғы 1 – 3 қыркүйек аралығында Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын (бұдан әрі – сапар) дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес «1+1+12» форматы бойынша Индонезия Республикасының ресми делегациясы мүшелеріне жоғары деңгейде қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2013 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер», 003 «Республикалық деңгейдегі халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» және 004 «Жекелеген азаматтар санатына медициналық көмек көрсету» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Индонезия Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Индонезия Республикасының Президенті С.Б. Юдойононың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайында қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі екі елдің іскер топ өкілдерінің қатысуымен өтетін Қазақстан-Индонезия бизнес-форумының өткізілуін қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі:
1) сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін;
2) Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың атынан Индонезия Республикасының Президенті С.Б. Юдойононың құрметіне берілетін қабылдау (бейресми қабылдау) кезінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыруды және іс-шараларға қажетті техникалық қолдау көрсетуді (дыбыстық, жарықтық қамтамасыз ету және сахнаны дайындау) қамтамасыз етсін;

О подготовке и проведении государственного визита Президента Республики Индонезия С.Б. Юдойоно в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 147-р
В целях подготовки и проведения государственного визита Президента Республики Индонезия С.Б. Юдойоно в Республику Казахстан 1 – 3 сентября 2013 года (далее – визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Республики Индонезия на высшем уровне по формату «1+1+12», обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год по программам 001 «Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов», 003 «Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» и 004 «Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан», согласно приложению.
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Республики Индонезия в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Республики Индонезия С.Б. Юдойоно над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан обеспечить проведение казахстанско-индонезийского бизнес-форума с участием представителей деловых кругов двух стран.
6. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить:
1) освещение визита в средствах массовой информации;
2) организацию концертных программ и необходимую техническую поддержку мероприятий (звуковое, световое обеспечение и оформление сцены) во время приемов (неформальных приемов) от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Президента Республики Индонезия С.Б. Юдойоно;

3) Индонезияның Қазақстан Республикасындағы мәдени күндерін өткізуді қамтамасыз етсін.
7. Астана қаласының әкімдігі Индонезия Республикасының ресми делегациясын әуежайда қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайды және көшелерді безендіруді, баратын орындарға бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарламаларды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келісім бойынша) Индонезия Республикасының Президенті С.Б. Юдойононы қарсы алу және шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
9. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша) және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Индонезия Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезінде тиісті жәрдем көрсетуді қамтамасыз етсін.
10. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 29 тамыздағы
№ 147-ө өкіміне
қосымша
Индонезия Республикасының ресми делегациясы мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Индонезия Республикасы делегациясының мүшелерін (1+1+12 форматы бойынша) және Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақ үйлерге орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсаттама, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Индонезия Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың атынан Индонезия Республикасының Президенті С.Б. Юдойононың және оның жұбайының құрметіне қабылдаулар (таңғы, түскі, кешкі ас), бейресми қабылдаулар, сондай-ақ техникалық үстелдер ұйымдастыру.
5. Индонезия Республикасының ресми делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Техникалық қамтамасыз ету, іс-шаралар өтетін орындарды гүлмен және тақырыптық безендіру.
7. Индонезия Республикасының ресми делегациясының басшысы мен мүшелеріне, сондай-ақ оларға еріп жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
8. Индонезия Республикасының ресми делегациясының басшысы мен мүшелеріне, сондай-ақ, оларға еріп жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.
9. Астана қаласында екіжақты келіссөздер өткізу үшін залдарды жалға алу.

3) обеспечить проведение Дней культуры Индонезии в Республике Казахстан.
7. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Республики Индонезия в аэропорту, оформлению аэропорта и улиц, сопровождению в местах посещений, а также организацию культурных программ.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Президента Республики Индонезия С.Б. Юдойоно.
9. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) и Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить соответствующее содействие во время встреч и проводов официальной делегации Республики Индонезия в аэропорту города Астаны.
10. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                          С. Ахметов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 августа 2013 года № 147-р
Организационные меры по обслуживанию
членов официальной делегации Республики Индонезия
1. Размещение членов официальной делегации Республики Индонезия (по формату «1+1+12») и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астаны.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Республики Индонезия.
4. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины), неформальных приемов от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Президента Республики Индонезия С.Б. Юдойоно и его супруги, а также технических столов.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации Республики Индонезия.
6. Техническое обеспечение, тематическое и цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание главы и членов официальной делегации Республики Индонезия, а также сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание главы и членов официальной делегации Республики Индонезия, а также сопровождающих лиц.
9. Аренда залов для проведения двусторонних переговоров в городе Астане.