"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жер қойнауын пайдалану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 2 қазандағы № 161-ө өкімі
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жер қойнауын пайдалану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Исекешев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы            орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі, жетекші
Сауранбаев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Нұрлан Ермекұлы            технологиялар вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Тоқтабаев                - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Тимур Серікұлы             технологиялар министрлігі Жер қойнауын
пайдалану департаментінің директоры, хатшы
Сафинов                  - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Қанатбек Бейсенбекұлы      министрлігінің жауапты хатшысы
Жұманғарин               - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Серік Мақашұлы             вице-министрі
Алдашев                  - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Рүстем Ағыбайұлы           министрлігі Жер қойнауын пайдалануға
арналған келісімшарттар және өнімді бөлу
туралы келісімдер департаментінің
директоры
Мұқышов                  - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Ардақ Жұмағұлұлы           министрлігі Заң қызметі департаментінің
директоры
Исенова                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Динара Олжабайқызы         бюджеттік жоспарлау министрлігінің Салалық
экономиканы дамыту департаменті
инфрақұрылымды және экологияны дамыту
басқармасының басшысы
Қашқымбаева              - Қазақстан Республикасы Әділет
Данагұл Әбдімұхтарқызы     министрлігі экологиялық заңнама және
шаруашылық қызметі саласындағы заңнама
басқармасының басшысы
Қоспанова                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Әлия Сәмбетқызы            бюджеттік жоспарлау министрлігі Салық және
кеден саясаты департаментінің жер
қойнауын пайдалануға арналған
келісімшарттарды сараптау басқармасының
басшысы
Мантаева                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсем Ботақызы              жаңа технологиялар министрлігі Жер
қойнауын пайдалану департаментінің жер
қойнауын пайдалануды талдау және дамыту
басқармасының басшысы
Төребеков                - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Талғат Ысмайылұлы          ортаны қорғау министрлігі Экологиялық
реттеу және бақылау комитетінің құқықтық
қамтамасыз ету басқармасының басшысы
Жанасаев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Серік Бодатұлы             қауіпсіздік комитетінің қызметкері
(келісім бойынша)
Сағатов                  - Қазақстан Республикасы Бас
Аманғали Аманжанұлы        прокуратурасының Әлеуметтік-экономикалық
саладағы заңдылықты қадағалау департаменті
басқармасының табиғат қорғау заңнамасын
қолдануды қадағалау бөлімінің бастығы
(келісім бойынша)
Құрманов                 - Қазақстан Республикасы Бас
Бауыржан Серікұлы          прокуратурасының Әлеуметтік-экономикалық
саладағы заңдылықты қадағалау департаменті
басқармасының табиғат қорғау заңнамасын
қолдануды қадағалау бөлімінің аға
прокуроры (келісім бойынша)
Рахметова                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Әйгерім Мұхаметқалиқызы    Салық комитетінің мамандандырылған
басқармасының бас сарапшысы
Садықов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Шәкен Шәріпұлы             министрлігі Салық комитетінің
мамандандырылған басқармасының бас
сарапшысы
Мұқашева                 - «Қазақстан Республикасының Заң шығару
Анар Абайханқызы           институты» мемлекеттік мекемесінің
азаматтық және азаматтық іс жүргізу
заңнамасы және атқарушылық іс жүргізу
бөлімінің бас ғылыми қызметкері, заң
ғылымдарының докторы, профессор
Жүрсінов                 - «Kazenergy» Қазақстан мұнай-газ
Рустам Манарбекұлы         және энергетика кешені бірлестігінің
қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің
атқарушы директоры (келісім бойынша)
Мұқаев                   - «Kazenergy» Қазақстан мұнай-газ
Нұрлан Шамсутдинұлы        және энергетика кешені бірлестігінің
қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің
Заң департаментінің директоры (келісім
бойынша)
Закариянов               - «Тау-кен өндіруші және тау-кен
Ербол Қызайбайұлы          металлургиялық кәсіпорындардың
республикалық қауымдастығы» заңды тұлғалар
бірлестігі жер қойнауын пайдалану және
жергілікті қамту департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Малғаждарова             - «Тау-кен өндіруші және тау-кен
Бибігүл Төлепбергенқызы    металлургиялық кәсіпорындардың
республикалық қауымдастығы» заңды тұлғалар
бірлестігі заң департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Больгерт                 - «Тау-кен өндіруші және тау-кен
Евгений Андреевич          металлургиялық кәсіпорындардың
республикалық қауымдастығы» заңды тұлғалар
бірлестігі атқарушы директорының
орынбасары (келісім бойынша).

О создании рабочей группы для выработки предложений по проекту Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам недропользования"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 октября 2013 года № 161-р
В целях выработки предложений по проекту Закона Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам недропользования»:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Aceт Орентаевич               Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
руководитель
Сауранбаев                  - вице-министр индустрии и новых
Нурлан Ермекович              технологий Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Токтабаев                   - директор Департамента недропользования
Тимур Серикович               Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
секретарь
Сафинов                     - ответственный секретарь Министерства
Канатбек Бейсенбекович        нефти и газа Республики Казахстан
Жумангарин                  - вице-министр регионального развития
Серик Макашевич               Республики Казахстан
Алдашев                     - директор Департамента контрактов на
Рустем Агибаевич              недропользование и соглашений о разделе
продукции Министерства нефти и газа
Республики Казахстан
Мукушов                     - директор Департамента юридической
Ардак Жумагулович             службы Министерства нефти и газа
Республики Казахстан
Исенова                     - руководитель управления развития
Динара Олжабаевна             инфраструктуры и экологии Департамента
развития отраслевой экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Кашкумбаева                 - руководитель управления экологического
Данагуль Абдимухтаровна       законодательства и законодательства в
области хозяйственной деятельности
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Коспанова                   - руководитель управления экспертизы
Алия Самбетовна               контрактов на недропользование
Департамента налоговой и таможенной
политики Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Мантаева                    - руководитель управления анализа и
Асем Ботаевна                 развития недропользования Департамента
недропользования Министерства индустрии
и новых технологий Республики Казахстан
Торебеков                   - руководитель управления
Талгат Исмаилович             государственного экологического
контроля Комитета экологического
регулирования и контроля Министерства
охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Жанасаев                    - сотрудник Комитета национальной
Серик Булатович               безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Сагатов                     - начальник отдела по надзору за
Аманкалий Аманжанович         применением природоохранного
законодательства Департамента по
надзору за законностью в
социально-экономической сфере
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Курманов                    - старший прокурор отдела по надзору за
Бауржан Серикович             применением природоохранного
законодательства Департамента по
надзору за законностью в социально-
экономической сфере Генеральной
прокуратуры (по согласованию)
Рахметова                   - главный эксперт специализированного
Айгерм Мухаметкалиевна        управления Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Садыков                     - главный эксперт специализированного
Шакен Шарипович               управления Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Мукашева                    - главный научный работник, доктор
Анар Абайхановна              юридических наук, профессор отдела
гражданского и гражданско-
процессуального законодательства и
исполнительного производства
государственного учреждения «Институт
законодательства Республики Казахстан»
Журсунов                    - исполнительный директор объединения
Рустам Манарбекович           юридических лиц «Казахстанская
ассоциация организаций нефтегазового и
энергетического комплекса Kazenergy»
(по согласованию)
Мукаев                      - директор юридического департамента
Нурлан Шамсудинович           объединения юридических лиц
«Казахстанская ассоциация организаций
нефтегазового и энергетического
комплекса Kazenergy» (по согласованию)
Закариянов                  - директор департамента недропользования
Ербол Кызайбаевич             и местного содержания объединения
юридических лиц «Республиканская
ассоциация горнодобывающих и
горнометаллургических предприятий»
(по согласованию)
Малгаждарова                - директор юридического департамента
Бибигуль Толепбергеновна      объединения юридических лиц
«Республиканская ассоциация
горнодобывающих и горно-металлургических
предприятий» (по согласованию)
Больгерт                    - заместитель исполнительного директора
Евгений Андреевич             объединения юридических лиц
«Республиканская ассоциация
горнодобывающих и горнометаллургических
предприятий» (по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 15 қазанға дейінгі мерзімде «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жер қойнауын пайдалану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы бойынша ұсыныстарды әзірлеп, Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                     С. Ахметов

2. Рабочей группе в срок до 15 октября 2013 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения к проекту Закона Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам недропользования».
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева А.О.
Премьер-Министр                            С. Ахметов