VI Азаматтық форумды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 165-ө өкімі
Астана қаласында 2013 жылғы қарашада VI Азаматтық форумды
(бұдан әрі – форум) сапалы дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған форумды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі Б.Ә. Сағынтаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 11 қазандағы
№ 165-ө өкімімен
бекітілген
VI Азаматтық форумды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
-
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
– Қазақстан Республикасының Өңірлік
даму министрі, төраға
Құл-Мұхаммед
Мұхтар Абрарұлы
-
Қазақстан Республикасының Мәдениет
және ақпарат министрі, төрағаның
орынбасары
Ерімбетов
Нұрлан Кенжебекұлы
-
«Қазақстанның Азаматтық Альянсы» заңды тұлғалар бірлестігінің президенті, төрағаның орынбасары (келісім бойынша)
Таумұрат
Данияр
-
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Қоғамдық саяси-жұмыс департаментінің директоры, хатшы
Мамытбеков
Асылжан Сарыбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Сәрінжіпов
Аслан Бәкенұлы
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Рау
Альберт Павлович
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Өскенбаев
Қайырбек Айтбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму бірінші вице-министрі
Тұрғымбаев
Ерлан Заманбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Байжүнісов
Ерік Әбенұлы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Жақыпова
Светлана Қабыкенқызы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Мұхамеджанов
Бектас Ғафурұлы
-
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі
Қожағапанов
Ерлан Тоқтарханұлы
-
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің төрағасы
Шойкин
Ғалым Нұрмағамбетұлы
-
Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі төрағасының орынбасары
Мәуберлинова
Нұргүл Өсербайқызы
-
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы «Орталық коммуникациялар қызметі» республикалық мемлекеттік мекемесі директорының орынбасары (келісім бойынша)
Князбаев
Бөрібай
Қалмұханбетұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламентінің шаруашылық басқармасының басшысы (келісім бойынша)

Об утверждении состава организационного комитета по подготовке и проведению VI Гражданского форума
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2013 года № 165-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения в городе Астане в ноябре 2013 года VI Гражданского форума (далее - форум):
1. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению форума.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра регионального развития Республики Казахстан Сагинтаева Б. А.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 октября 2013 года № 165-р
Состав организационного комитета
по подготовке и проведению VI Гражданского форума
Сагинтаев                   - Первый заместитель Премьер-Министра
Бахытжан Абдирович            Республики Казахстан - Министр
регионального развития Республики
Казахстан, председатель
Кул-Мухаммед                - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы               Республики Казахстан,
заместитель председателя
Еримбетов                   - президент объединения юридических лиц
Нурлан Кенжебекович           «Гражданский альянс Казахстана»,
заместитель председателя
(по согласованию)
Таумурат                    - директор Департамента общественно-
Данияр                        политической работы Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан, секретарь
Мамытбеков                  - Министр сельского хозяйства Республики
Асылжан Сарыбаевич            Казахстан
Саринжипов                  - Министр образования и науки Республики
Аслан Бакенович               Казахстан
Pay                         - первый вице-министр индустрии и новых
Альберт Павлович              технологий Республики Казахстан
Ускенбаев                   - первый вице-министр регионального
Каирбек Айтбаевич             развития Республики Казахстан
Тургумбаев                  - заместитель Министра внутренних дел
Ерлан Заманбекович            Республики Казахстан
Байжунусов                  - вице-министр здравоохранения Республики
Ерик Абенович                 Казахстан
Жакупова                    - вице-министр труда и социальной защиты
Светлана Кабыкеновна          населения Республики Казахстан
Мухамеджанов                - вице-министр охраны окружающей среды
Бектас Гафурович              Республики Казахстан
Кожагапанов                 - Председатель Агентства Республики
Ерлан Токтарханович           Казахстан по делам спорта и
физической культуры
Шойкин                      - заместитель Председателя Агентства
Галым Нурмагамбетович         Республики Казахстан по делам религий
Мауберлинова                - заместитель директора республиканского
Нургуль Осербаевна            государственного учреждения «Служба
центральных коммуникаций» при
Президенте Республики Казахстан
(по согласованию)
Князбаев                    - руководитель хозяйственного управления
Борибай Калмуханбетович       Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)