"Халықаралық сауда" индикаторы бойынша Дүниежүзілік банктің Doing Business рейтингісінің көрсеткіштерін жақсарту жөнінде кедендік реттеуге байланысты ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 25 шілдедегі № 132-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 11 қазандағы № 166-ө өкімі
1. «Халықаралық сауда» индикаторы бойынша Дүниежүзілік банктің Doing Business рейтингісінің көрсеткіштерін жақсарту жөнінде кедендік реттеуге байланысты ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 25 шілдедегі
№ 132-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Дәленов                 - Қазақстан Республикасының
Руслан Ерболатұлы         Қаржы вице-министрі, орынбасары
Әмiрханұлы              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Уәлихан                   министрлiгi Кірістерді талдау және салық
және кеден заңнамасы мәселелерін үйлестіру
департаментінің директоры, хатшы
Әмірин                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ғұсман Кәрімұлы           министрлiгi Кедендік бақылау комитетінің
төрағасы;
мына:
«Жақсылықов             - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Тимур Мекешұлы            және сауда вице-министрі
Ертілесова              - Қазақстан салық төлеушілер қауымдастығының
Жаннат Жұрғалиқызы        төрайымы (келісім бойынша)»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Жақсылықов             - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мекешұлы            бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Ертілесова              - Қазақстан салық төлеушілер қауымдастығы
Жаннат Жұрғалиқызы        басқарушы кеңесінің төрайымы (келісім
бойынша)»;
көрсетілген құрамнан Дәулет Еділұлы Ерғожин, Марат Елеусізұлы Сұлтанғазиев, Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев шығарылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Жұмыс тобы 2013 жылғы желтоқсанға дейінгі мерзімде «Халықаралық сауда» индикаторы бойынша Дүниежүзілік банктің «Doing Business» рейтингісінің көрсеткіштерін жақсарту жөнінде кедендік реттеуге байланысты ұсыныстар әзірлеуді қамтамасыз етсін.».
2. Осы өкім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Премьер-Министр                            С. Ахметов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июля 2012 года № 132-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по улучшению показателей рейтинга Всемирного банка "Doing Business" по индикатору "Международная торговля", связанных с таможенным регулированием"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2013 года № 166-р
1. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июля 2012 года № 132-р «О создании рабочей группы для выработки предложений по улучшению показателей рейтинга Всемирного банка «Doing Business» по индикатору «Международная торговля», связанных с таможенным регулированием» следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Даленова
Руслана Ерболатовича
-
вице-министра финансов Республики Казахстан, заместителем
Амирханулы
Валихана
-
директора Департамента анализа доходов и координации вопросов налогового и таможенного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан, секретарем
Амрина
Госмана Каримовича
-
председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан;
строки:
«Жаксылыков
Тимур Мекешевич
-
вице-министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
Ертлесова
Жаннат Джургалиевна
-
председатель ассоциации налогоплательщиков Казахстана (по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Жаксылыков
Тимур Мекешевич
-
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Ертлесова
Жаннат Джургалиевна
-
председатель управляющего совета ассоциации налогоплательщиков Казахстана (по согласованию)»;
вывести из указанного состава: Ергожина Даулета Едиловича, Султангазиева Марата Елеусизовича, Есенбаева Мажита Тулеубековича;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Рабочей группе в срок до декабря 2013 года обеспечить выработку предложений по улучшению показателей рейтинга Всемирного банка «Doing Business» по индикатору «Международная торговля», связанных с таможенным регулированием.».
2. Настоящее распоряжение вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр                      С. Ахметов