Жезқазған кен орындарының тобын дамыту мәселелерін қарау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 15 қарашадағы № 181-ө өкімі
Жезқазған кен орындарының тобын дамыту мәселелерін қарау жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Исекешев
Әсет Өрентайұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі, жетекші
Досаев
Ерболат Асқарбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі, жетекшінің орынбасары
Әбдішев
Бауыржан Түйтеұлы
-
Қарағанды облысының әкімі, жетекшінің орынбасары
Рау
Альберт Павлович
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі, хатшы
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Божко
Владимир Карпович
-
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі
Дүйсенова
Тамара Босымбекқызы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Жұмағалиев
Асқар Қуанышұлы
-
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі
Қаппаров
Нұрлан Жамбылұлы
-
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі
Өскенбаев
Қайырбек Айтбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму бірінші вице-министрі
Сауранбаев
Нұрлан Ермекұлы
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі
Шөкеев
Өмірзақ Естайұлы
-
«Самұрық-Қазына» акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы (келісім бойынша)
Огай
Эдуард Викторович
-
«Қазақмыс» корпорациясы» жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктің басқарма төрағасы (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жезқазған кен орындарының тобын дамыту бойынша негізделген ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр                            С. Ахметов

О создании рабочей группы по рассмотрению вопросов развития Жезказганской группы месторождений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 ноября 2013 года № 181-р
В целях выработки предложений по рассмотрению вопросов развития Жезказганской группы месторождений:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Исекешев
Асет Орентаевич
заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан, руководитель
Досаев
Ерболат Аскарбекович
Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, заместитель руководителя
Абдишев
Бауржан Туйтеевич
аким Карагандинской области, заместитель руководителя
Рау
Альберт Павлович
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан, секретарь
Султанов
Бахыт Турлыханович
заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан
Божко
Владимир Карпович
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Дуйсенова
Тамара Босымбековна
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Жумагалиев
Аскар Куанышевич
Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Каппаров
Нурлан Джамбулович
Министр окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Ускенбаев
Кайрбек Айтбаевич
первый вице-министр регионального развития Республики Казахстан
Сауранбаев
Нурлан Ермекович
вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Шукеев
Умирзак Естаевич
председатель правления акционерного общества «Самрук-Казына» (по согласованию)
Огай
Эдуард Викторович
председатель правления товарищества с ограниченной ответственностью «Корпорация «Казахмыс» (по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2013 года внести в Правительство Республики Казахстан обоснованные предложения по развитию Жезказганской группы месторождений.
Премьер-Министр                   С. Ахметов