Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін одан әрі ажырату мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 14 қаңтардағы № 2-ө өкімі
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін одан әрі ажырату мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бақыт Тұрлыханұлы         орынбасары – Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі, жетекші
Шәженова                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дина Мэлсқызы             бюджеттік жоспарлау министрлігінің жауапты
хатшысы, жетекшінің орынбасары
Сағындықова             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Динара Алдабергенқызы     бюджеттік жоспарлау министрлігі Мемлекеттік
басқару жүйесін дамыту департаменті
директорының орынбасары, хатшы
Рау                     - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович          жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Евниев                  - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Арман Қайратұлы           министрлігінің жауапты хатшысы
Қабыкенов               - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Арыстан Кенжетайұлы       министрлігінің жауапты хатшысы
Қасымбек                - Қазақстан Республикасы Көлік және
Жеңіс Махмұдұлы           коммуникация министрлігінің жауапты хатшысы
Коржова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Наталья Артемовна         жауапты хатшысы
Құрманғалиева           - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Аида Даденқызы            әлеуметтік қорғау министрлігінің жауапты
хатшысы
Құрманғалиева           - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Жанна Дулатқызы           ақпарат министрлігінің жауапты хатшысы
Күреңбеков              - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Амантай Жанкеұлы          министрінің орынбасары
Иманғалиев              - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Есенғазы Нұртөлеуұлы      вице-министрі
Нысанбаев               - Қазақстан Республикасының Қоршаған орта
Ерлан Нұралыұлы           және су ресурстары вице-министрі
Смайылов                - Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
Жанболат Амангелдіұлы     вице-министрі
Төкежанов               - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Болат Тұрғанұлы           вице-министрі
Аман                    - Қостанай облысы әкімінің бірінші
Евгений Иосифович         орынбасары
Мұхамбетов              - Қарағанды облысы әкімінің бірінші
Ғабит Мұхамбетұлы         орынбасары
Сәдібеков               - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Ғани Қалыбайұлы
Әжғалиева               - Атырау облысы әкімінің орынбасары
Айгүл Теміртасқызы
Баталов                 - Алматы облысы әкімінің орынбасары
Амандық Ғаббасұлы
Годунова                - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Наталья Николаевна
Ильин                   - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Юрий Викторович
Елмұханбетова           - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Шолпан Лазарқызы
Қайнарбеков             - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Асхат Қанатұлы
Кемалова                - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Роза Кеңесқызы
Қуанғанов               - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Фархат Шаймұратұлы        орынбасары
Нағаспаев               - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Ерсайын Қайырғазыұлы
Манжуов                 - Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Ерқанат Нұрбапаұлы
Садыр                   - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Ербол Әбілхайырұлы        орынбасары
Сақтағанов              - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Нұрымбет Аманұлы
Шәпкенов                - Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Серік Жамбылұлы

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам дальнейшего разграничения полномочий между уровнями государственного управления
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 января 2014 года № 2-р
В целях выработки предложений по вопросам дальнейшего разграничения полномочий между уровнями государственного управления:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов
Бахыт Турлыханович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, руководитель
Шаженова
Дина Мэлсовна
-
ответственный секретарь Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, заместитель руководителя
Сагиндыкова
Динара Алдабергеновна
-
заместитель директора Департамента развития системы государственного управления Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарь
Рау
Альберт Павлович
-
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Евниев
Арман Кайратович
-
ответственный секретарь Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Кабыкенов
Арыстан Кенжетайевич
-
ответственный секретарь Министерства регионального развития Республики Казахстан
Касымбек
Женис Махмудулы
-
ответственный секретарь Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан
Коржова
Наталья Артемовна
-
ответственный секретарь Министерства финансов Республики Казахстан
Курмангалиева
Аида Даденовна
-
ответственный секретарь Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Қурмангалиева
Жанна Дулатовна
-
ответственный секретарь Министерства культуры и информации Республики Казахстан
Куренбеков
Амантай Жанкеевич
-
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
Имангалиев
Есенгазы Нуртолеуович
-
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
Нысанбаев
Ерлан Нуралиевич
-
вице-министр окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Смаилов
Жанболат Амангелдинович
-
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Токежанов
Болат Турганович
-
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
Аман
Евгений Иосифович
-
первый заместитель акима Костанайской области
Мухамбетов
Габит Мухамбетович
-
первый заместитель акима Карагандинской области
Садибеков
Гани Калыбаевич
-
заместитель акима Павлодарской области
Ажгалиева
Айгуль Темиртасовна
-
заместитель акима Атырауской области
Баталов
Амандык Габбасович
-
заместитель акима Алматинской области
Годунова
Наталья Николаевна
-
заместитель акима Кызылординской области
Ильин
Юрий Викторович
-
заместитель акима города Алматы
Ильмуханбетова
Шолпан Лазаревна
-
заместитель акима Мангистауской области
Кайнарбеков
Асхат Канатович
-
заместитель акима Акмолинской области
Кемалова
Роза Кенесовна
-
заместитель акима Актюбинской области
Куанганов
Фархат Шаймуратович
-
заместитель акима Северо-Казахстанской области
Нагаспаев
Ерсаин Каиргазиевич
-
заместитель акима города Астаны
Манжуов
Ерканат Нурбапаевич
-
заместитель акима Жамбылской области
Садыр
Ербол Абилхайырович
-
заместитель акима Южно-Казахстанской области
Сактаганов
Нурымбет Аманович
-
заместитель акима Восточно-Казахстанской области
Шапкенов
Серик Жамбылович
-
заместитель акима Западно-Казахстанской области

2. Жұмыс тобы 2014 жылғы 20 қаңтарға дейінгі мерзімде мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін одан әрі ажырату мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Б.Т. Сұлтановқа жүктелсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов

2. Рабочей группе в срок до 20 января 2014 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам дальнейшего разграничения полномочий между уровнями государственного управления.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан Султанова Б.Т.
Премьер-Министр                            С. Ахметов