Азық-түлік қауіпсіздігі жөніндегі ислам ұйымын құру бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 86-ө өкімі
1. Азық-түлік қауіпсіздігі жөніндегі ислам ұйымын құру бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, басшысы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі, басшының орынбасары
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Экономикалық интеграция және аграрлық азық-түлік нарығы департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министрі
Астана қаласы әкімінің орынбасары
«ҚазАгро» -ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
«Азық-түлік келісімшарт корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
2. Жұмыс тобы 2014 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде Aзық-түлік қауіпсіздігі жөніндегі ислам ұйымын құру рәсімдері бойынша ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Aуыл шаруашылығы министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов

О создании рабочей группы для выработки предложений по созданию Исламской организации по продовольственной безопасности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 86-р
1. В целях выработки предложений по созданию Исламской организации по продовольственной безопасности создать рабочую группу в следующем составе:
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель;
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан, заместитель руководителя;
директор Департамента экономической интеграции и агропродовольственных рынков Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, секретарь;
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан;
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан;
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
вице-министр финансов Республики Казахстан;
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан;
заместитель акима города Астаны;
заместитель председателя правления акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» (по согласованию);
заместитель председателя правления акционерного общества «Национальная компания «Продовольственная контрактная корпорация» (по согласованию).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2014 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по процедурам создания Исламской организации по продовольственной безопасности.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов