Көші-қон процестерін реттеу шараларының кешені жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 31 қаңтардағы № 5-ө өкімі
Көші-қон процестерін реттеу бойынша шаралар кешеніне қатысты ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекшісі;
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі, жетекшінің орынбасары;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитеті төрағасының орынбасары, хатшы;
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер бірінші вице-министрі;
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары;
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кірістер комитеті төрағасының орынбасары;
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
"Сырбар" сыртқы барлау қызметі директорының бірінші орынбасары (келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы 2015 жылғы 10 ақпанға дейінгі мерзімде көші-қон процестерін реттеу шараларының кешені жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Б.М. Сапарбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов

О создании рабочей группы для выработки предложений по комплексу мер регулирования миграционных процессов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 января 2015 года № 5-р
В целях выработки предложений по комплексу мер регулирования миграционных процессов:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель;
вице-министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, заместитель руководителя;
заместитель председателя Комитета труда, социальной защиты и миграции Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, секретарь;
первый вице-министр иностранных дел Республики Казахстан;
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан;
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
вице-министр юстиции Республики Казахстан;
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан;
заместитель председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан;
вице-министр энергетики Республики Казахстан;
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию);
первый заместитель Директора Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар" (по согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 10 февраля 2015 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по комплексу мер регулирования миграционных процессов.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Сапарбаева Б.М.
Премьер-Министр К. Масимов