"Жер реформасы бойынша комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 38-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 1 шілдедегі № 54-ө өкімі
"Жер реформасы бойынша комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 38-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен құрылған Жер реформасы бойынша комиссияның құрамында:
мына:
"Мырзахметов
Асқар Исабекұлы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мырзахметов
Асқар Исабекұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі, төраға";
көрсетілген құрамнан Б.Ә. Сағынтаев шығарылсын.
Премьер-Министр К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 2016 года № 38-р "О создании Комиссии по земельной реформе"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июля 2016 года № 54-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 2016 года № 38-р "О создании Комиссии по земельной реформе" следующие изменения:
в составе Комиссии по земельной реформе, образованной указанным распоряжением: строку:
"Мырзахметов
Аскар Исабекович
-
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Мырзахметов
Аскар Исабекович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства Республики Казахстан, председатель";
вывести из указанного состава Сагинтаева Б.А.
Премьер-Министр К. Масимов