"ЭКСПО-2017" халықаралық мамандандырылған көрмесі шеңберінде өткізілетін маңызды іс-шаралар кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 120-ө өкімі
"ЭКСПО-2017" халықаралық мамандандырылған көрмесі шеңберінде іс-шараларды сапалы өткізу мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған "ЭКСПО-2017" халықаралық мамандандырылған көрмесі шеңберінде еткізілетін маңызды іс-шаралардың кестесі (бұдан әрі - кесте) бекітілсін.
2. Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар, сондай-ақ езге де мүдделі ұйымдар (келісім бойынша) кестеде көзделген іс-шаралардың орындалуы жөнінде шаралар қабылдасын және ай сайын Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне ақпарат берсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2016 жылғы 30 қарашадағы
№ 120-ө өкімімен
бекітілген
ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі шеңберінде өткізілетін маңызды іс-шаралар кестесі
Р/с №
Іс-шара
Өткізілетін күндері
Ұйымдастырушы
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
1.
ШЫҰ мемлекет басшыларының саммиті
2017 жылғы 8-9 маусым
ҚР СІМ
республикалық бюджет
006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы
әкімші: ҚР СІМ
2.
X Астана экономикалық форумы
2017 жылғы маусым
ҚР ҰЭМ
республикалық бюджет
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті реттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
әкімші: ҚР ҰЭМ
3.
"Энергетиканың орнықты дамуын қамтамасыз ету" министрлік конференциясы
Орнықты даму мүддесінде энергетика бойынша 8-ші халықаралық форум
2017 жылғы 11-14 маусым
ҚР ЭМ, KAZENERGY қауымдастығы (келісім бойынша)
демеушілер қаражаты есебінен
006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы - бойынша 2017 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде
әкімші: ҚР ЭМ
4.
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің 30-шы жалпы отырысы
2017 жылғы маусым
ҚР ИДМ
республикалық бюджет
001 "Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
әкімші: ҚР ИДМ
5.
ЕҚЫҰ-ның экономикалық-экологиялық форумына екінші дайындық кездесу

Об утверждении графика значимых мероприятий, проводимых в рамках Международной специализированной выставки "ЭКСПО-2017"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 ноября 2016 года № 120-р
В целях качественного проведения мероприятий в рамках Международной специализированной выставки "ЭКСПО-2017":
1. Утвердить прилагаемый график значимых мероприятий, проводимых в рамках Международной специализированной выставки "ЭКСПО-2017" (далее - график).
2. Центральным государственным и местным исполнительным органам, а также иным заинтересованным организациям (по согласованию) принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных графиком, и представлять информацию ежемесячно в Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 ноября 2016 года № 120-р
График значимых мероприятий, проводимых в рамках Международной специализированной выставки "ЭКСПО-2017"
п/п
Мероприятие Даты проведения Организатор Источник финансирования
1 2 3 4 5
1.
Саммит глав государств ШОС
8-9 июня 2017 года
МИД РК
республиканский бюджет
бюджетная программа 006 "Представительские затраты"
администратор: МИД РК
2.
X Астанинский экономический форум
июнь 2017 года
МНЭ РК
республиканский бюджет
бюджетная программа 001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства"
администратор: МНЭ РК
3.
Министерская конференция "Обеспечение устойчивого развития энергетики"
8-й Международный форум по энергетике в интересах устойчивого развития
11-14 июня 2017 года
МЭ РК,
ассоциация
KAZENERGY (по согласованию)
за счет спонсорских средств
в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2017 год по бюджетной программе 006 "Представительские затраты"
администратор: МЭ РК
4.
30-е пленарное заседание Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан
июнь 2017 года
МИР РК
республиканский бюджет
бюджетная программа 001 "Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, координации и контроля космической деятельности"
администратор: МИР РК
5.
Вторая подготовительная встреча к Экономическо-экологическому форуму ОБСЕ

2017 жылғы 14-16 маусым
ҚР СІМ
ЕҚЫҰ-ның қаражаты есебінен
6.
Дүниежүзілік инженерлер мен ғалымдар конгресі
2017 жылғы 19-20 маусым
ҚР ҰИА (келісім бойынша)
ҚР ҰИА-ның қаражаты есебінен
7.
XIV Еуразиялық медиа-форум
2017 жылғы 22-23 маусым
ҚР СІМ
республикалық бюджет
006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы
әкімші: ҚР СІМ
8.
БҰҰ ДТҰ-ның "Туризм және болашақ энергиясы" халықаралық конференциясы
2017 жылғы 26-28 маусым
"Астана ЭКСПО- 2017" ҰК" АҚ (келісім бойынша), ҚР ИДМ
"Астана ЭКСПО-2017" ҰК" АҚ қаражаты есебінен
9.
"Еуразиялық апта" жыл сайынғы форумы
2017 жылғы 3-5 шілде
ҚР ҰЭМ
006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы бойынша 2017 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде
әкімші: ҚР ҰЭМ
10.
"Жасыл көпір" әріптестік бағдарламасы
2017 жылғы 12-13 шілде
ҚР ЭМ
республикалық бюджет
006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы әкімші: ҚР ЭМ
11.
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің отырысы
2017 жылғы тамыз
ҚР ҰЭМ
республикалық бюджет
006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы
әкімші: ҚР ҰЭМ
12.
"Әйелдер болашақ энергиясын қолдайды" әйелдердің халықаралық форумы
2017 жылғы 31 тамыз - 2 қыркүйек
ҚР СІМ, Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссия (келісім бойынша)
006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы бойынша 2017 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде
әкімші: ҚР СІМ
13.
Кардиоторакальдық хирургтердің 27-ші дүниежүзілік конгресі
2017 жылғы 1-3 қыркүйек
ҚР ДСӘДМ
006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы бойынша 2017 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде
әкімші: ҚР ДСӘДМ
14.
XI KAZENERGY Еуразиялық форумы
2017 жылғы 8-9 қыркүйек
KAZENERGY қауымдастығы (келісім бойынша)
Бюджеттен тыс қаражат есебінен
15.
ИЫҰ-ның ғылым және технология жөніндегі бірінші саммиті
2017 жылғы 10-11 қыркүйек
ҚР СІМ, ҚР БҒМ, ҚР ИДМ, "Назарбаев Университеті" ДБҰ (келісім бойынша)
республикалық бюджет
006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы
әкімші: ҚР СІМ
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚР СІМ - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ҚР ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ҚР БҒМ - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ҚР ЭМ - Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
ҚР ИДМ - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
ҚР ДСӘДМ - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
"Астана ЭКСПО-2017" ҰК" АҚ - "Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
"KAZENERGY" қауымдастығы - "KAZENERGY" Қазақстан мұнай-газ және энергетика кешені ұйымдарының қауымдастығы
"Назарбаев Университеті" ДБҰ - "Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымы
ҚР ҰИА - Қазақстан Республикасының ұлттық инженерлік академиясы
ШЫҰ - Шанхай ынтымақтастық ұйымы
ЕҚЫҰ - Еуропалық қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы
БҰҰ ДТҰ - Біріккен Ұлттар Ұйымының Дүниежүзілік туристік ұйымы
ИЫҰ - Ислам ынтымақтастығы ұйымы

14-16 июня 2017 года
МИДРК
за счет средств ОБСЕ
6.
Всемирный конгресс инженеров и ученых
19-20 июня 2017 года
НИА РК (по согласованию)
за счет средств НИА РК
7.
XIV Евразийский медиа-форум
22-23 июня 2017 года
МИД РК
республиканский бюджет
бюджетная программа 006 "Представительские затраты"
администратор: МИД РК
8.
Международная конференция "Туризм и энергия будущего" ВТО ООН
26-28 июня 2017 года
АО "НК "Астана ЭКСПО-2017" (по согласованию),
МИР РК
за счет средств АО "НК "Астана ЭКСПО-2017"
9.
Ежегодный форум "Евразийская неделя"
3-5 июля 2017 года
МНЭ РК
в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2017 год по бюджетной программе 006 "Представительские затраты"
администратор: МНЭ РК
10.
Программа партнерства "Зеленый мост"
12-13 июля 2017 года
МЭ РК
республиканский бюджет
бюджетная программа 006 "Представительские затраты"
администратор: МЭ РК
11.
Заседание Евразийского межправительственного совета
август 2017 года
МНЭ РК
республиканский бюджет
бюджетная программа 006 "Представительские затраты"
администратор: МНЭ РК
12.
Международный форум женщин "Женщины за энергию будущего"
31 августа - 2 сентября 2017 года
МИД РК, Национальная комиссия по делам женщин и семейно­демографической политике при Президенте Республики Казахстан (по согласованию)
в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2017 год по бюджетной программе 006 "Представительские затраты"
администратор: МИД РК
13.
27-й Всемирный конгресс кардиоторакальных хирургов
1-3 сентября 2017 года
МЗСР РК
в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2017 год по бюджетной программе 006 "Представительские затраты"
администратор: МЗСР РК
14.
XI Евразийский форум KAZENERGY
8-9 сентября 2017 года
ассоциация KAZENERGY (по согласованию)
за счет внебюджетных средств
15.
Первый саммит ОИС по науке и технологиям
10-11 сентября 2017 года
МИД РК, МОН РК, МИР РК, АОО "Назарбаев Университет" (по согласованию)
республиканский бюджет
бюджетная программа 006 "Представительские затраты"
администратор: МИД РК
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИД РК - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МНЭ РК - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МОН РК - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЭ РК - Министерство энергетики Республики Казахстан
МИР РК - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МЗСР РК - Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "НК ЭКСГЮ-2017" - акционерное общество "Национальная компания "АСТАНА ЭКСПО-2017"
ассоциация "KAZENERGY" - Казахстанская ассоциация организаций нефтегазового и энергетического комплекса "KAZENERGY"
АОО "Назарбаев Университет" - автономная организация образования "Назарбаев Университет"
НИА РК - Национальная инженерная академия Республики Казахстан
ШОС - Шанхайская организация сотрудничества
ОБСЕ - Организация по безопасности и сотрудничеству в Европе
ВТО ООН - Всемирная туристская организация Организации Объединенных Наций
ОИС - Организация исламского сотрудничества