Қазақстан Республикасының экономикасы жөніндегі сарапшылық кеңес құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 125-ө өкімі
Экономиканы дамыту мәселелері бойынша ұсынымдар мен ұсыныстар әзірлеу мақсатында осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасының экономикасы жөніндегі сарапшылық кеңес құрылсын.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2016 жылгы 6 желтоқсандағы
№ 125-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасының экономикасы жөніндегі сарапшылық кеңестің құрамы
Әбдіразақов Елдар Советұлы
-
"Сентрас Иншуранс" сақтандыру компаниясы" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Ахметов
Жарас Амангелдіұлы
-
"Oil Gas Project" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісім бойынша)
Боранбаев
Әнуар Болатұлы
-
"Астана" халықаралық ғылыми кешенінің бәсекеге қабілеттілік орталығының жетекшісі (келісім бойынша)
Досаев
Ерболат Асқарбекұлы
-
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Ертілесова
Жаннат Жүрғалиқызы
-
"Қазақстанның салық төлеушілері қауымдастығы" басқарушы кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Жандосов
Ораз Әлиұлы
-
"Ракурс" экономикалық талдау орталығы" қоғамдық қорының директоры (келісім бойынша)
Келімбетов
Қайрат Нематұлы
-
"Астана" халықаралық қаржы орталығының басқарушысы (келісім бойынша)
Карин
Ерлан Тынымбайұлы
-
Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының директоры (келісім бойынша)
Құлекеев
Жақсыбек Әбдірахметұлы
-
"Қазақ мұнай және газ институты" акционерлік қоғамы бас директорының кеңесшісі (келісім бойынша)
Мырзахметов
Абылай Исабекұлы
-
"Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Махмұтова
Меруерт Мауытханқызы
-
"Қоғамдық проблемаларды талдау орталығы" қоғамдық қорының директоры (келісім бойынша)
Мәдиев
Сержан Нұраханұлы
-
"Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Құдайбергенов
Олжас Әбдімәлікұлы
-
Стратегиялық бастамалар орталығының аға әріптесі (келісім бойынша)
Шаяхметова
Үміт Болатханқызы
-
"Қазақстан халық банкі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Ерғалиев
Әсет Арманұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі, хатшы

О создании Экспертного совета по экономике Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 125-р
В целях выработки рекомендаций и предложений по вопросам развития экономики создать Экспертный совет по экономике Республики Казахстан в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 125-р
Состав
Экспертного совета по экономике Республики Казахстан
Абдразаков
Ельдар Советович
-
председатель совета директоров акционерного общества "Страховая компания "Сентрас Иншуранс" (по согласованию)
Ахметов
Жарас Амангельдиевич
-
директор товарищества с ограниченной ответственностью "Oil Gas Project" (по согласованию)
Буранбаев
Ануар Булатович
-
руководитель центра конкурентоспособности Международного научного комплекса "Астана" (по согласованию)
Досаев
Ерболат Аскарбекович
-
председатель правления акционерного общества "Национальный управляющий Холдинг "Байтерек" (по согласованию)
Ертлесова
Жаннат Джургалиевна
-
председатель управляющего совета "Ассоциация налогоплательщиков Казахстана" (по согласованию)
Жандосов
Ораз Алиевич
-
директор общественного фонда "Центр экономического анализа "Ракурс" (по согласованию)
Келимбетов
Кайрат Нематович
-
управляющий Международным финансовым центром "Астана" (по согласованию)
Карин
Ерлан Тынымбаевич
-
директор Казахстанского института стратегических исследований (по согласованию)
Кулекеев
Жаксыбек Абдрахметович
-
советник генерального директора акционерного общества "Казахский институт нефти и газа" (по согласованию)
Мырзахметов
Аблай Исабекович
-
председатель правления Национальной палаты предпринимателей "Атамекен" (по согласованию)
Махмутова
Меруерт Маутхановна
-
директор общественного фонда "Центр анализа общественных проблем" (по согласованию)
Мадиев
Сержан Нураханович
-
председатель правления акционерного общества "Институт экономических исследований" (по согласованию)
Худайбергенов
Олжас Абдумаликович
-
старший партнер Центра стратегических инициатив (по согласованию)
Шаяхметова
Умут Болатхановна
-
председатель правления акционерного общества "Народный банк Казахстана" (по согласованию)
Иргалиев
Асет Арманович
-
советник Премьер-Министра Республики Казахстан, секретарь