"Қазақстан Республикасының кейбір конституциялық заңдарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 5-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір конституциялық заңдарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актінің жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық құқықтық актіні қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 16 қаңтардағы
№ 5-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір конституциялық заңдарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасы құқықтық актілерінің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган, ұйым
Орындау мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1
"Мемлекеттік қызметшілердің және Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының ант беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 532 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
КК (келісім бойынша)
2018 жылғы ақпан
Б.М. Нұрмұханов
2
"Астана" халықаралық қаржы орталығына бөлінген республикалық бюджет қаражатын нысаналы және тиімді пайдалануды бақылауды жүзеге асыру тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі мен "Астана" халықаралық қаржы орталығы басқарушы сының бірлескен бұйрығы
Қаржымині, АХҚО (келісім бойынша)
2018 жылғы ақпан
Б.Ш. Шолпанкулов, Қ.М. Айтекенов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
КК - Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
АХҚО - "Астана" халықаралық қаржы орталығы

О мерах по реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 22 декабря 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 января 2018 года № 5-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 22 декабря 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующий ведомственный правовой акт и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 января 2018 года № 5-р
Перечень
правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 22 декабря 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан"
№ п/п Наименование правового акта Форма акта Государственный орган, организация, ответственные за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 532 "Об утверждении Правил принесения присяги государственными служащими и депутатами Парламента Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
КС (по согласованию)
февраль 2018 года
Нурмуханов Б. М.
2.
Об утверждении порядка осуществления контроля за целевым и эффективным использованием средств республиканского бюджета, выделенных Международному финансовому центру "Астана"
cовместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Управляющего Международным финансовым центром "Астана"
МФ,
МФЦА
(по согласованию)
февраль 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.,
Айтекенов К.М.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КС - Конституционный Совет Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МФЦА - Международный финансовый центр "Астана"