Түркістан облысын дамыту перспективалары жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 20 маусымдағы № 73-ө өкімі.
Түркістан облысын дамыту мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Түркістан облысын дамыту перспективалары жөніндегі комиссия (бұдан әрі - Комиссия) құрылсын.
2. Комиссия:
1) бір ай мерзімде "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 702 Жарлығын іске асыру жөніндегі ұйымдастыру іс-шаралары жоспары (жол картасы) бойынша ұсыныстар әзірлеуді және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізуді;
2) Түркістан қаласын түркі әлемінің мәдени-рухани орталығы ретінде дамыту жөніндегі бас жоспарды әзірлеуге конкурс ұйымдастыру және өткізу бойынша шаралар қабылдауды;
3) Түркістан облысын дамыту преспективалары жөнінде ұсыныстар әзірлеуді Және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізуді қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы "20 " маусымдағы
№73-ө өкіміне
қосымша
Түркістан облысын дамыту перспективалары жөніндегі комиссияның Құрамы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 13.12.2019 № 925 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары, төрағаның орынбасары (келісім бойынша)
Түркістан облысының әкімі, төрағаның орынбасары Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Өңірлік даму департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша);
Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының орынбасары (келісу бойынша);
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Бас штабы бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Жоғары Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғары Сотының аппараты) басшысының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік бақылау және аумақтық-ұйымдастыру жұмысы бөлімінің мемлекеттік инспекторы (келісім бойынша)

Об образовании Комиссии по перспективам развития Туркестанской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 июня 2018 года № 73-р.
В целях выработки предложений по вопросам развития Туркестанской области:
1. Образовать Комиссию по перспективам развития Туркестанской области (далее - Комиссия) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Комиссии обеспечить:
1) в месячный срок выработку и внесение в Правительство Республики Казахстан предложений по плану организационных мероприятий (дорожной карте) по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 702 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан";
2) принятие мер по организации и проведению конкурса на разработку генерального плана по развитию города Туркестана как культурно-духовного центра тюркского мира;
3) выработку и внесение в Правительство Республики Казахстан предложений по перспективам развития Туркестанской области.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 июня 2018 года № 73-р
Состав
Комиссии по перспективам развития Туркестанской области
Сноска. Состав с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 13.12.2019 № 925.
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместитель председателя (по согласованию)
аким Туркестанской области, заместитель председателя
директор Департамента регионального развития Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр юстиции Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
вице-министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
заместитель Министра обороны Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
заместитель Генерального Прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) (по согласованию)
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель начальника Генерального штаба Вооруженных сил Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель председателя Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) (по согласованию)
государственный инспектор Отдела государственного контроля и организационно-территориальной работы Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию)