"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылға арналған жұмыс жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 6-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 25 маусымдағы № 74-ө өкімі
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылға арналған жұмыс жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 6-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылға арналған жұмыс жоспарында:
реттік нөмірі 172-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
172
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ойын бизнесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Парламент Мәжілісіне енгізу
Заң жобасы
2018 жылғы қараша
МСМ
ойын бизнесінің қолданыстағы заңнамасын жетілдіру, құқықтық реттеудегі олқылықтарды қалпына келтіру
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2018 года № 6-р "О Плане работы Правительства Республики Казахстан на 2018 год"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июня 2018 года № 74-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2018 года № 6-р "О Плане работы Правительства Республики Казахстан на 2018 год" следующее изменение:
в Плане работы Правительства Республики Казахстан на 2018 год, утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 172, изложить в следующей редакции:
"
172
Внесение в Мажилис Парламента проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса"
проект
Закона
ноябрь
2018 года
МКС
совершенствование действующего законодательства игорного бизнеса, восполнение пробелов в правовом регулировании
".
Премьер-Министр Б. Сагинтаев