Ә.Қ.Тұрсыновты Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кеңесшісі – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Кеңсесінің Ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету бөлімінің меңгерушісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 4 шешімі
Əділ Қапанұлы Тұрсынов Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кеңесшісі – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Кеңсесінің Ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету бөлімінің меңгерушісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті – Елбасы
Н. НАЗАРБАЕВ

О назначении Турсунова А.К. советником Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы – Заведующим Отделом информационно-аналитического обеспечения Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
Решение Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы от 28 марта 2019 года № 4.
Назначить Турсунова Адиля Капанулы советником Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы – заведующим Отделом информационно-аналитического обеспечения Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы.
Первый Президент
Республики Казахстан – Елбасы
Н. НАЗАРБАЕВ