Д.Т.Ақышевты Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының көмекшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 5 шешімі
Данияр Талғатұлы Ақышев Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының көмекшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті - Елбасы
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Акишева Д. Т. Помощником Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
Решение Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы от 9 апреля 2019 года № 5
Назначить Акишева Данияра Талгатовича Помощником Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы.
Первый Президент
Республики Казахстан – Елбасы
Н. Назарбаев