Қ.С.Сейдгапбаров туралы
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Елбасының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 8 шешімі
Қанат Серікұлы Сейдгапбаров Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Құқық қорғау жүйесі бөлімінің меңгерушісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті – Елбасы
Н.НАЗАРБАЕВ

О Сейдгапбарове К. С.
Решение Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы от 24 апреля 2019 года № 8
Назначить Сейдгапбарова Каната Сериковича заведующим Отделом правоохранительной системы Совета Безопасности Республики Казахстан.
Первый Президент
Республики Казахстан – Елбасы
Н. Назарбаев