Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 114-ө өкімі.
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2019 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 24 маусымдағы
№ 114-ө өкіміне
қосымша
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Дәленов Руслан Ерболатұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, жетекші
Алпысов Ермек Амантайұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Әбдікәрімов Абзал Әлиұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау департаментінің директоры, хатшы
Шарапаев Петр Анатольевич
-
алтыншы шақырылымдағы Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты, "Nur Otan" партиясының мүшесі (келісу бойынша)
Уәлиева Қымбат Қалитқызы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Стратегиялық жоспарлау департаменті директорының орынбасары
Епбаева Айгүл Тоқтарханқызы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Экономика салаларын дамыту департаменті      директорының орынбасары
Кречетова Ольга Владимировна
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің стратегиялық және бағдарламалық құжаттар мониторингі басқармасының басшысы
Әзмағанбетова Балнұр Рамазанқызы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Транзиттік және көліктік логистиканы дамыту департаментінің көліктік логистиканы дамыту басқармасының басшысы
Тілепов Әділет Маратұлы
Нұр-Сұлтан қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасының кәсіпкерлікті дамыту бөлімі басшысының міндетін атқарушы
Нұрмұхамбетов Азамат Әдебиетұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Қоғамдық кеңесінің мүшесі (келісу бойынша)
Жүнісова Жанна Балтышқызы
"ДАРУ Транс Трейдинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің президенті (келісу бойынша)
Алдамберген Алина Өтемісқызы
"Қазақстан қор биржасы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
Әбдікәрімова Жанар Мұратқызы
"Қазақстан қаржы ұйымдары қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігі Кеңесі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Шовкопляс Андрей Владимирович
"QazTech Ventures" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Ұласбеков Қуаныш Серікұлы
"Jysan Bank" акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісу бойынша)
Герфанова Фатима Равкатовна
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасының кеңесшісі (келісу бойынша)
Тюгина Ирина Валерьевна
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарушы директоры, Шағын бизнесті дамыту департаментінің директоры (келісу бойынша)
Андронов Владимир Анатольевич
"Сбербанк" акционерлік қоғамының Еншілес банкінің басқарушы директоры (келісу бойынша)
Әлібеков Серік Рашитұлы
"Bank RBK" акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісу бойынша)
Сақуов Нұрлан Нұртазаұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарушы директоры, Экономика және талдау департаментінің директоры (келісу бойынша)
Мамбетаев Арман Орынбасарұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасы Өңдеу өнеркәсібі департаментінің директоры, басқарушы директор (келісу бойынша)
Қуанғанова Гүлнәр Шаймұратқызы
"Қазақстан кәсіпкерлері форумы қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директорының орынбасары (келісу бойынша)
Ошақбаев Рақым Сәкенұлы
"Nur Otan" партиясының Стратегиялық бастамалар институты мемлекеттік бағдарламалар мен реформаларды іске асырудың тиімділігін бағалау және мониторинг орталығының басшысы (келісу бойынша)
Әлжанов Данияр Бейсенғалиұлы
"Nur Otan" партиясының Стратегиялық бастамалар институты мемлекеттік бағдарламалар мен реформаларды іске асырудың тиімділігін бағалау және мониторингі орталығы басшысының орынбасары (келісу бойынша)
Қалиақбаров Талғат Айтқожаұлы
"ТАЬАР" қолданбалы зерттеулер орталығының талдаушысы (келісу бойынша)
Сапарбеков Олжас Сапарбекұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының Өңірлік даму департаменті директорының орынбасары (келісу бойынша)
Ағыбаева Әлия Нұржаубайқызы
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының Кепілдік беру департаментінің директоры (келісу бойынша)
Сәрсенғалиева Айман Амангелдіқызы
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісу бойынша)
Ақынбекова Динара Нұрғалиқызы
"Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы Кәсіпкерлікті дамыту орталығының директоры (келісу бойынша)
Әлтаев Олжас Ұланұлы
"QazTech Ventures" акционерлік қоғамы Бизнес-инкубациялау және акселерациялау департаментінің директоры (келісу бойынша)
Утябаев Вячеслав Батырович
"Орталық-Азия Электро энергетикалық Корпорациясы" өндірістік-техникалық департаментінің директоры (келісу бойынша)
Сәрсенбаева Эльвира Уәхитқызы
"Қазақстан қор биржасы" акционерлік қоғамының Эмитенттермен және инвесторлармен жұмыс жөніндегі департаменті директорының орынбасары (келісу бойынша)
Тұтқышев Дамир Асанұлы
"Қарағанды Энергоцентр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі өндірістік қызметінің бастығы (келісу бойынша)
Құрманбекова Айжан Майлыбекқызы
"Нұрбанк" акционерлік қоғамының шағын және орта бизнесті сатуды қолдау басқармасының бастығы (келісу бойынша)
Мәжібаев Қайрат Қуанышбайұлы
"RG Brands" ақционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 114-р
1. Создать рабочую группу по разработке проекта государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025" (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2019 года разработать проект государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 июня 2019 года № 114-р
Состав
рабочей группы по разработке проекта государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
Даленов Руслан Ерболатович
-
Министр национальной экономики Республики Казахстан, руководитель
Алпысов Ермек Амантаевич
-
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя
Абдикаримов Абзал Алиевич
-
директор Департамента государственной поддержки предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
Шарапаев Петр Анатольевич
-
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан шестого созыва, член партии "Nur Otan" (по согласованию)
Уалиева Кымбат Калитовна
-
заместитель директора Департамента стратегического планирования Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Епбаева Айгуль Токтархановна
-
заместитель директора Департамента развития отраслей экономики Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Кречетова Ольга Владимировна
-
руководитель управления мониторинга стратегических и программных документов Комитета индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Азмаганбетова Балнур Рамазановна
-
руководитель управления развития транспортной логистики Департамента развития транзитной и транспортной логистики Министерства индустрии и -инфраструктурного развития Республики Казахстан
Тлепов Адлет Маратович
-
исполняющий обязанности руководителя отдела развития предпринимательства Управления по инвестициям и развитию предпринимательства города Нур-Султана
Нурмухамбетов Азамат Адебиятович
-
член общественного совета Министерства национальной экономики Республики Казахстан (по согласованию)
Жунусова Жанна Балтишевна
-
президент товарищества с ограниченной ответственностью "ДАРУ Транс Трейдинг" (по согласованию)
Алдамберген Алина Утемискызы
-
председатель правления акционерного общества "Казахстанская фондовая биржа" (по согласованию)
Абдыкаримова Жанар Муратовна
-
заместитель председателя Совета объединения юридических лиц "Ассоциация финансовых организаций Казахстана" (по согласованию)
Шовкопляс Андрей Владимирович
-
заместитель председателя правления акционерного общества "QazTech Ventures" (по согласованию)
Уласбеков Куаныш Серикович
-
управляющий директор акционерного общества "Jysan" (по согласованию)
Герфанова Фатима Равкатовна
-
советник председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Тюгина Ирина Валерьевна
-
управляющий директор, директор Департамента развития малого бизнеса Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Андронов Владимир Анатольевич
-
управляющий директор Дочернего Банка акционерного общества "Сбербанк" (по согласованию)
Алибеков Серик Рашитович
-
управляющий директор акционерного общества "Bank RBK" (по согласованию)
Сакуов Нурлан Нуртазаевич
-
управляющий директор, директор Департамента экономики и анализа Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Мамбетаев Арман Орынбасарович
-
управляющий директор, директор Департамента обрабатывающей промышленности Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Куанганова Гульнара Шаймуратовна
-
заместитель исполнительного директора объединения юридических лиц "Ассоциация "Форум предпринимателей Казахстана" (по согласованию)
Ошакбаев Рахим Сакенович
-
руководитель Центра оценки эффективности и мониторинга реализации государственных программ и реформ Института стратегических инициатив партии "Nur Otan" (по согласованию)
Альжанов Данияр Бейсенгалиевич
-
заместитель руководителя Центра оценки эффективности и мониторинга реализации государственных программ и реформ Института стратегических инициатив партии "Nur Otan" (по согласованию)
Калиакбаров Талгат Айткожаевич
-
аналитик Центра прикладных исследований "TALAP" (по согласованию)
Сапарбеков Олжас Сапарбекович
-
заместитель директора Департамента регионального развития Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
Агыбаева Алия Нуржаубаевна
-
директор Департамента гарантирования акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму" (по согласованию)
Сарсенгалиева Айман Амангельдиевна
-
управляющий директор акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму" (по согласованию)
Акынбекова Динара Нургалиевна
-
директор Центра развития предпринимательства акционерного общества "Институт экономических исследований" (по согласованию)
Альтаев Олжас Уланович
-
директор Департамента по бизнес - инкубированию и акселерации акционерного общества "QazTech Ventures" (по согласованию)
Утябаев Вячеслав Батырович
-
директор Производственно-технического департамента "Центрально-Азиатская Электроэнергетическая Корпорация" (по согласованию)
Сарсенбаева Эльвира Уахитовна
-
заместитель директора Департамента по работе с эмитентами и инвесторами акционерного общества "Казахстанская фондовая биржа" (по согласованию)
Туткушев Дамир Асанович
-
начальник производственной службы товарищества с ограниченной ответственностью "Караганда Энергоцентр" (по согласованию)
Курманбекова Айжан Майлыбековна
-
начальник Управления поддержки продаж малого и среднего бизнеса акционерного общества "Нурбанк" (по согласованию)
Мажибаев Кайрат Куанышбаевич
-
председатель совета директоров акционерного общества "RG Brands" (по согласованию)