Тұрғын үй-коммуналдық даму жөніндегі 2020 - 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 143-ө өкімі
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Тұрғын үй-коммуналдық даму жөніндегі 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2019 жылғы 25 тамызға дейінгі мерзімде Тұрғын үй-коммуналдық даму жөніндегі 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасының (бұдан әрі – Мемлекеттік бағдарлама) жобасын әзірлесін.
3. Мемлекеттік бағдарламаның жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізу мерзімі 2019 жылғы 30 қыркүйек болып айқындалсын.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау жұмыс тобының жетекшісіне жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 14 тамыздағы
№ 143-ө өкіміне
қосымша
Тұрғын үй-коммуналдық даму жөніндегі 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекшi
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, жетекшiнің орынбасары
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің төрағасы, хатшы
Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің депутаттары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары
Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары
Жамбыл облысы әкімінің бірінші орынбасары
Қарағанды облысы әкімінің бірінші орынбасары
Павлодар облысы әкімінің бірінші орынбасары
Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Атырау облысы әкімінің орынбасары
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Түркістан облысы әкімінің орынбасары
Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары
Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Шымкент қаласы әкімінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Samruk-Kazyna Construction" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" акционерлік қоғамының директоры – басқарма мүшесі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі қоғамдық кеңесінің мүшелері (келісу бойынша)
Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің "Сәулет" кафедрасының меңгерушісі (келісу бойынша)
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" акционерлік қоғамының ғылым бойынша бас директордың кеңесшісі (келісу бойынша)
"Талап" қолданбалы зерттеулер орталығы" қоғамдық қорының директоры (келісу бойынша)
"Талап" қолданбалы зерттеулер орталығы" қоғамдық қорының аға талдаушысы (келісу бойынша)
"Талап" қолданбалы зерттеулер орталығы" қоғамдық қорының талдаушылары (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 августа 2019 года № 143-р
1. Создать рабочую группу по разработке проекта Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 25 августа 2019 года разработать проект Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы (далее – Госпрограмма).
3. Срок внесения проекта Госпрограммы в Правительство Республики Казахстан определить 30 сентября 2019 года.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на руководителя рабочей группы.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 августа 2019 года №
СОСТАВ
рабочей группы по разработке проекта
Государственной программы жилищно-коммунального развития
"Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, заместитель руководителя
председатель Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь
депутат Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
первый вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
первый заместитель акима Акмолинской области
первый заместитель акима Алматинской области
первый заместитель акима Жамбылской области
первый заместитель акима Карагандинской области
первый заместитель акима Павлодарской области
заместитель акима Актюбинской области
заместитель акима Атырауской области
заместитель акима Восточно-Казахстанской области
заместитель акима Западно-Казахстанской области
заместитель акима Костанайской области
заместитель акима Кызылординской области
заместитель акима Мангистауской области
заместитель акима Северо-Казахстанской области
заместитель акима Туркестанской области
заместитель акима города Нур-Султана
заместитель акима города Алматы
заместитель акима города Шымкента
заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "Samruk-Kazyna Construction" (по согласованию)
член правления, заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
директор – член правления акционерного общества "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства" (по согласованию)
члены общественного совета Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (по согласованию)
заведующая кафедрой "Архитектура" Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева (по согласованию)
советник генерального директора по науке акционерного общества "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры" (по согласованию)
директор общественного фонда "Центр прикладных исследований "Талап" (по согласованию)
старший аналитик общественного фонда "Центр прикладных исследований "Талап" (по согласованию)
аналитики общественного фонда "Центр прикладных исследований "Талап" (по согласованию)